Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Bakalář v Sportovní Psychologie v Austrálie 2024

Bakalář Programy v Sportovní Psychologie v Austrálie 2024

Přehled

V oblasti sportovní psychologie jde především o pochopení a posílení mentálních, emocionálních a fyzických aspektů sportovního výkonu a zároveň o podporu celkové pohody pro sportovce a všechny, kdo se podílejí na sportovních aktivitách.

Tituly sportovní psychologie obvykle začínají základními kurzy obecné psychologie. Jak se ponoříte hlouběji do předmětu, prozkoumáte specializované oblasti, jako je zvyšování výkonu, zvládání stresu, motorické učení a rehabilitace zranění.

S titulem sportovní psychologie v ruce je k dispozici několik kariérních příležitostí. Jako sportovní psycholog budete vybaveni k poskytování tréninku duševních dovedností a poradenských služeb pro sportovce, týmy a trenéry. Pokud více inklinujete ke cvičení a wellness, můžete se stát konzultantem navrhujícím a implementujícím programy na podporu fyzické aktivity. Může to být také odrazový můstek k získání pokročilých titulů v psychologii, vědě o cvičení nebo jiných příbuzných oborech, což otevírá dveře k ještě větším kariérním příležitostem.

S titulem sportovní psychologie máte moc pozitivně ovlivnit životy sportovců a pomoci jim dosáhnout jejich plného potenciálu na hřišti i mimo něj.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Přečtěte si více

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Austrálie
  • Zdravotní péče
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Doprava a Logistika Ekonomika Energetika Environmentální vědy
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát