Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 53 Bakalář v Strojírenský management 2024

53 Bakalář Programy v Strojírenský management 2024

Přehled

Bakalářský titul v technické správě, může být pro studenta, který chce pokračovat bakalářský program, který kombinuje poznatky o technickou stránku inženýrství s analýzou jeho sociálních aplikací a následky.

Při zkoumání pomaturitní studijní programy, student může ptát, co je Bakalář v oboru inženýrství managementu? Tento kurz studia nabízí širokou základnu tříd zaměřena na fixační zkušenostní znalosti techniky se schopností řízení podniku. Typický učební plán může zahrnovat matematiky a přírodních věd kurzy, jako je počet, fyziky a chemie. Může se zaměřit také na účetnictví, podnikových financí, kontroly nákladů, budování týmu a analýzy kritických systémů. Bakalářský kurs může připravit absolventy pro civilní, strojírenství a elektrotechniku ​​vedoucích pozicích.

Hlavním přínosem tohoto typu studijního programu, může být jeho rozsah a flexibilita pro budoucí kariéru aplikace.Míchání praktický vzdělání v oblasti strojírenství s hlubokým pochopením manažerských technik a analýz mohou půjčovat širokou odezvu na tento druh programu v průmyslových odvětvích.

Poplatky spojené s hospitalizací a výuky se může lišit v závislosti na programu. Nejlepší způsob, jak se dozvědět o nákladech řízení obrátit na instituci přímo.

Absolvent s bakalářským ve strojírenské řízení může být na nejlepší cestě začít kariéru v oblasti řízení projektů, jako manažer jakosti, manažer pro výrobní technologii, systémového inženýrství manažer nebo Value Engineering manažera. Existuje mnoho možností, stejně v profesionální licence a certifikace školení. V oboru strojírenství řízení, může být ideální pro pozici v analýze projektu, provozu nebo řízení kvality. Kritické myšlení a komunikace na pozadí může být užitečné pro kariéru v oblasti prodeje, marketingu nebo v oblasti lidských zdrojů.

V oboru strojírenství řízení může otevřít cesty k různým stimulace kariéry. To má mezinárodní význam pro studenty, kteří si přejí, aby most tvrdé vědy a komunikační dovednosti v provozu k vytváření a udržování výrobní postupy s pozitivním dopadem. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Inženýrství
  • Inženýrství
  • Strojírenský management
Studijní obory
  • Inženýrství (53)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát