Keystone logo

85 Bakalář Programy v Technologie Umělá inteligence 2024

Filtry

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Technologie
 • Umělá inteligence
Studijní obory
 • Technologie (85)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Bakalář Programy v Technologie Umělá inteligence

  Bakalářský titul je postsekundární akademický program, který je typicky dokončen do tří až pěti let. Studenti, kteří chtějí absolvovat vysokoškolský nebo odborný program, obvykle musí mít bakalářský titul. Získaný titul může být nazván bakalářem umění nebo bakalářem vědy v závislosti na průběhu studia a počtu požadovaných kreditů.

  Co je bakalář v umělé inteligenci? Tento stupeň připravuje studenty k vývoji aplikací umělé inteligence, jako je rozpoznávání řeči, rozpoznávání obličeje a překlad jazyka. Oblasti studia mohou zahrnovat dolování dat, pokročilou matematiku, inženýrství a robotiku. Zkušenosti nebo stáže zakrývají řadu programů a připravují studenty na kariéru a absolvování studia.

  Získat bakalářský titul v umělé inteligenci může vyvinout silné analytické myšlení schopnosti a řešení problémů schopnosti, které prospěch absolventům osobně a profesionálně. Absolventi mohou také vyvíjet dovednosti v oblasti dolování dat a analýzy, které otevírají dveře v rozmanité oblasti průmyslu.

  Náklady na bakalářský titul závisí na zvolené škole a délce studia. Studenti by měli prozkoumat nebo kontaktovat budoucí školy, aby měli k dispozici informace, které potřebují.

  Získat bakalářský titul v umělé inteligenci může otevřít dveře nové a vzrušující kariéry. K možným pracovním místům patří vědecký pracovník, strojový učitel nebo počítačový inženýr. Někdo, kdo má výuku, může vycvičit ostatní, aby rozvíjeli a používali umělou inteligenci nebo si chtěli učit na sekundární nebo vysokoškolské úrovni. Další alternativou je práce v prodeji pro firmy, které prodávají aplikace umělé inteligence spotřebitelům. Toto je rostoucí oblast, takže pracovní místa mohou být k dispozici za několik let, které dnes neexistují.

  Potenciální studenti mohou absolvovat bakalářské studium umělé inteligence na univerzitě nebo v univerzitním kampusu, případně on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.