Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Bakalář v Vinařství 2023/2024

1 Bakalář Programy v Vinařství 2023/2024

Přehled

Starý mládenec je bakalářský titul, který připravuje studenty na kariéru ve svém zvoleném oboru. Program se často zaměřuje na obecné svobodných umění předmětů, jakož i zvláštních tříd na míru, aby si studenti připraveni na budoucí zaměstnání.

Co je to Bachelor ve Wine podnikání? Tento program je určen pro studenty, kteří mají podnikatelského ducha a chtějí, aby se zapojili s podnikáním vína. Každý program se bude lišit, ale hodiny budou často obsahují směs vína a gastronomické studium a obchodní koncepty. Studenti budou zkoumat odvětví vína a naučit se příslušné dovednosti, jako je komunikace, finančního řízení, merchandising, výroby, marketingu a vedení. Mnoho programů nabídne možnosti stáží, aby vyzkoušet si své schopnosti v reálném světě.

Studenti, kteří sledují vysokoškolské vzdělání v oboru vína podnikání hodně dozvědět o podnikání a řízení, který je prospěšný jak jejich profesní a osobní život.Informace o víně také odhaluje jim mnoha různých oblastech světa, což jim umožňuje cestovat a stát se více kulturně rozmanité.

Školné a poplatky spojené s vydělávat vinný obchodní stupeň se může lišit od jedné instituce do druhé. Existuje řada mezinárodních škol, které nabízejí tento program, a náklady závisí na umístění školy, trvání programu, a stáží poplatky.

Absolventi s bakalářským titulem ve vinném podnikání může pracovat v několika různých kapacitách. Někteří se mohou rozhodnout pracovat s konkrétními vinaře, které jim pomohou vybudovat, trhu a prodávat svůj výrobek. Jiní se mohou rozhodnout pracovat pro víno a alkohol distribuční společnosti využít své schopnosti na maloobchodním straně. Podnikatelé, kteří mají jiné dovednosti a zkušenosti v oblasti pohostinství oblasti může dokonce rozhodnout otevření vlastní vinotéka, bar nebo restauraci.

Pokud podnik víno je pro vás zajímavé, začít porovnávání škol právě teď.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Potravinářství a nápojářství
  • Potravinářský a nápojářský průmysl
  • Vinařství
Studijní obory
  • Potravinářství a nápojářství (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát