Keystone logo

199 Bakalář Programy v Technologie IT Kybernetická bezpečnost 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Technologie
  • IT
  • Kybernetická bezpečnost
Studijní obory
  • Technologie (199)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Technologie IT Kybernetická bezpečnost

Bakalář v programu Cyber ​​Security učí studenty identifikovat počítače systému slabá místa, rozpoznat digitální využívání a zabránit nebo opravovat škody. Absolventi jsou připraveni k odvrácení kybernetických útoků a provádění bezpečnostních opatření v širokém rozsahu nastavení, které se týkají počítačových systémů a citlivá data.

Co je bakalářské studium kybernetické bezpečnosti? Tento bakalářský titul připravuje studenty, aby se zabránilo, odhalit a opravit počítačové bezpečnosti využije. Hackeři provést kybernetických útoků na přístup nebo manipulovat citlivé informace uložené v databázi organizace. Účastníci programu vybudovat silnou znalostní základnu zabezpečení sítě, kryptografie, bezpečnostní aplikace, e-commerce a zabezpečení webu, správu databází a bezpečné hardware systémů. Tyto nástroje umožňují studentům vytvořit chráněné počítačové systémy pro podniky, nemocnice, vládní úřady a vojenské základny.Absolventi mají schopnosti najít slabá místa systému, zatímco stavební řešení, aby se zabránilo škodlivým útokům a soudní znalosti ukázat, kde došlo k útokům a určit jejich původ.

Studenti těžit z expozice dalších odborných předmětů bezpečnosti v informačních systémech a hardware kromě základních výpočetní techniky a správy systému kurzů. Účastníci si této pokročilé dovedností, aby bylo prospěšné pro hledání pracovních příležitostí v bezpečném sítí, e-commerce, citlivé vlády nebo vojenských programů a mnoho dalších prestižních technologických pozic.

Tento bakalářského studijního programu obvykle trvá tři nebo čtyři roky. Nicméně, čas a školné sazby se liší v závislosti na individuálních programových zásad. Zájemce o kybernetické bezpečnosti míry může výzkum, aby každý orgán se dozvědět více o trvání programu a školného.

Absolventi programu mají širokou škálu pracovních příležitostí.Pozice, které používají specializované znalosti získané z kybernetických bezpečnostních programů patří bezpečnostní technici sítě, systémové analytiky, bezpečnostní systém, poradci, bezpečnostním administrátorům databáze a softwarové architekty. Specialized cryptographer a digitálních práv profesionální pozice jsou k dispozici také na absolventy. Tyto pozice lze nalézt ve veřejném i soukromém sektoru, existuje ve firemním prostředí a národní, státní a místní orgány.

Jednotlivci mají zájem o kybernetické bezpečnosti může najít tu správnou instituci k výkonu jejich titul hledáním naší rozsáhlé databáze škol. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.