Keystone logo

6 BBA Programy v Ekonomika Finance Finanční management 2024

Filtry

Filtry

  • BBA
  • Ekonomika
  • Finance
  • Finanční management
Studijní obory
  • Ekonomika (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BBA Programy v Ekonomika Finance Finanční management

Bachelor of Business Administration je určen pro studenty s širokým přehledem o svém oboru. Zatímco základy jsou zaměřeny, studenti mají také možnost začít specializovat na své zvolené oblasti. Po absolvování, je možné začít svou kariéru, nebo pokračovat ve své vzdělání vydělávat vyšší stupeň úrovně.

Co je BBA ve finančním řízení? Studenti, kteří se rozhodnou vykonávat toto pole porozumět obecné financí, ale oni jsou také vybaveny manažerských dovedností, které jim umožní dosáhnout vyšších poloh. Kursy často zahrnují dividendy, kapitálové struktury, riziko, investice, mezinárodní finance, oceňování cash flow, a globální ekonomiku. Účelem programů v této oblasti je připravit absolventy pro zachování finanční blahobyt organizace a řídit celý finanční týmy.

Business je extrémně konkurenční pole.Studenti, kteří studují prospěch finančního řízení z možnosti praktikovat své řešení problémů, kritické myšlení, komunikace, a, samozřejmě, manažerské dovednosti v bezpečném prostředí. Často to umožňuje absolventům vyniknout, jakmile dosáhnou své kariéry.

Školné a poplatky za přijetí jakéhokoliv bakalářského programu se velmi liší. Specifický program, stejně jako škola a žák status, bude mít vliv na náklady. To znamená, že zkoumá mnoho možností, předem je zvláště přínosné.

Vydělávat si bakalářskou 's titul v oboru finančního řízení otevírá dveře k široké škále kariéry pro studenty. Protože poznání je obecnější povahy, je možné pracovat v téměř každém odvětví. Kromě řízení a vedoucích oddělení pozic, práce lze nalézt jako finanční analytik, account manager, osobní nebo obchodní poradce, finanční zkoušejícím, finančního manažera a další.Je možné pracovat s velkými korporacemi, institucí, menší firmy, nebo i vládní organizace.

Máte-li zájem o pokračování kariéry ve finančním oddělení podniku, uvažovat o studiu finančního řízení. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.