Keystone logo

27 BSc Programy v Ekonomika Statistika Aktuárské vědy (pojistně-matematické) 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Ekonomika
  • Statistika
  • Aktuárské vědy (pojistně-matematické)
Studijní obory
  • Ekonomika (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BSc Programy v Ekonomika Statistika Aktuárské vědy (pojistně-matematické)

Studenti, kteří studují předměty ve vědecké disciplíně, mohou být na konci své práce na obhajobě uděleny. Tento titul - zkratka pro bakaláře vědy - zahrnuje přibližně čtyři roky studia rozdělený mezi všeobecné vzdělávací program a kurzy ve vědecké oblasti specializace.
Co je to BSc v pojistně matematických vědách? Bakalářský studijní obor v oblasti pojistně matematických věd zahrnuje studium matematiky i společenských věd pro výpočet komplexních hodnocení rizik pro celou řadu odvětví. Studenti, kteří se přihlásí do tohoto programu, pravděpodobně využijí kurzy jako Matematické struktury, Úvod do statistiky a Pravděpodobnost, Finance pro pojistně matematické vědy a Podmínky pro pojištění. Tyto kurzy, ve spojení s důrazem na sociální vědu, mohou studenty vybavit k řešení pojistně matematických otázek.

To nejsou jediné problémy, které vám takový stupeň dokáže připravit. Tento program může také prospět studentům vyučováním dovedností, jako je finanční řízení, zvyšování povědomí o riziku a pokročilá matematika.

Existuje mnoho programů, které nabízejí BSc v Actuarial vědy, a každý z nich bude pravděpodobně mít různé náklady na účast. Pokud chcete vědět, kolik budete platit za takovou míru, obraťte se na přijímací kancelář ve škole, kterou chcete navštívit, a položte jakékoli dotazy, které máte.

Pracovní příležitosti pro absolventy BSc v Actuarial Sciences se často nacházejí v pojišťovnictví. Vzhledem k tomu, že mají absolventi akutního hodnocení rizik, mají často skvělý přínos pro týmy upisování a změny politiky. Můžete se věnovat titulovému pozici vašeho pojistného titulu - pokud doufáte, že přímo uplatníte dovednosti, které jste se naučili. Pokud byste raději hledali zaměstnání v jiných odvětvích, vaše dovednosti mohou být převoditelné na finance nebo řízení.

Získat titul BSc v aktuárních vědách je prvním krokem k nové kariéře. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.