Keystone logo

6 BSc Programy v Zdravotní péče Biomedicína Biochemie 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Zdravotní péče
  • Biomedicína
  • Biochemie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BSc Programy v Zdravotní péče Biomedicína Biochemie

Bachelor of Science v biochemii je míra, která pomáhá rozvíjející se vědci získat teoretické i praktické znalosti potřebné k účasti v moderní vědecké komunity. Účast v tomto programu se zvýší plynulost studentů v zásadních záležitostech týkajících se chemii a biologii.

Co je BSc v biochemii? Biochemie je fascinující téma vztahující se k mnoha profesní oblasti. Absolventi, kteří získali BSc biochemie mají dovednosti a znalostní základny nutné pro úspěch ve farmakologii, vědy o životním prostředí, zemědělské vědy, lékařský výzkum, a ještě mnohem více. Některé biochemici práci v laboratořích v rámci výzkumných týmů, zatímco jiní pracují na vývoji nových produktů pro různé firmy. Tento stupeň dává studentům praktické dovednosti sady a vědecké zázemí do hloubky potřebné pro úspěch ve všech druzích povolání.Je to vynikající vzdělávací volba pro lidi, kteří jsou nadšení pro vědecké zkoumání a o praktické aplikace výzkumu.

Tento program je zaměřen na přípravu nové generace profesionálních vědců pro práci v mnoha průmyslových odvětvích, které potřebují své dovednosti. Práci ve třídě dává studentům základ potřebný k účasti na dnešním globálním vědecké komunity. Celoroční také umožňuje studentům strávit neocenitelné čas v laboratorním prostředí, kde získají zkušenosti s používáním dovednosti a techniky, které byly studovány ve své třídě.

Náklady vydělávat tento stupeň se bude lišit v závislosti na instituci, jeho umístění a povaze svého programu. Finanční podpora může být k dispozici studentům, kteří mají nárok.

Někteří studenti biochemie jít do práce pro firmy, které vyvíjí nové produkty. Ostatní pracují pro lékařské výzkumné firmy, ve zkušebních laboratořích, nebo pro celou řadu vládních agentur.Některé sledovat konkrétní témata výzkumu a pomoci přispět k stále rostoucímu počtu vědeckých poznatků. Tam je mezinárodní poptávka po kvalifikovaných biochemiků, takže studenti mohou najít zaměstnání v mnoha různých zemích s tímto stupněm.

Řada institucí nyní nabízí tento titul on-line, která umožňuje studentům z celého světa k dokončení kurzu, aniž by přemístění nebo braní na mimořádné výdaje. Studenti, kteří se rozhodnou tuto možnost, můžete začít svou vzdělávací cestu v žádném okamžiku. Vyhledat programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.