Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 BSc v Biochemie v Spojené státy americké 2024

5 BSc Programy v Biochemie v Spojené státy americké 2024

Přehled

Co je lékařská chemie?
Studium lékařské chemie zkoumá, jak chemikálie interagují s živými systémy. Pokrývá širokou škálu témat, od role enzymů v metabolismu až po vývoj nových léků a léčby nemocí. Lékařští chemici vyvíjejí nové způsoby diagnostiky a léčby nemocí a zlepšují kvalitu života pacientů.

Jaká pracovní místa jsou v lékařské chemii?
Lékařští chemici obvykle pracují na odděleních výzkumu a vývoje (R & D) ve farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu. Pracují také na akademické půdě, vládě a dalších prostředích. V R & D využívají lékařští chemici své znalosti chemie k vývoji nových léků a terapií. Mohou se podílet na výrobě a testování drog. Na akademické půdě lékařští chemici vyučují a provádějí výzkum v oblastech, jako je lékařská chemie, vývoj léčiv a toxikologie. Vládní lékařští chemici mohou pracovat v regulačních agenturách, dohlížet na bezpečnost nových léků a terapií. Jiní lékařští chemici pracují v nemocnicích nebo na klinikách, kde se mohou podílet na vývoji nových diagnostických testů nebo léčby.

Proč je studium lékařské chemie důležité?
Lékařská chemie je důležitá, protože nám pomáhá pochopit, jak chemikálie interagují s živými systémy. Tyto znalosti lze použít k vývoji nových léků a léčby nemocí a ke zlepšení kvality života pacientů. Ti, kteří studují lékařskou chemii, také přispívají k řízení bezpečnosti léků, které jsou dány veřejnosti k léčbě nemocí a nemocí.

Jaké typy titulů lékařské chemie existují?
Existuje mnoho různých typů lékařských chemických titulů k dispozici, v závislosti na zaměření programu, který byste preferovali. Některé běžné studijní programy zahrnují lékařskou chemii, vývoj léků a toxikologii. Tyto programy obvykle vyžadují čtyři až pět let studia a mohou zahrnovat jak učebnu, tak laboratorní práci. Studenti, kteří mají zájem o kariéru v lékařské chemii, by měli zvážit získání bakalářského titulu z chemie nebo příbuzného oboru. Ti, kteří chtějí provádět výzkum nebo učit na univerzitní úrovni, by měli zvážit získání postgraduálního titulu.

Co budu studovat během studia lékařské chemie?
Během studia lékařské chemie se studenti seznámí s úlohou chemických látek v živých systémech, jako je lidské tělo. Kromě toho se dozvědí o regulačním procesu pro nové léky a terapie. Práce ve třídě může zahrnovat témata, jako je lékařská chemie, vývoj léčiv a toxikologie. Studenti také získají praktické zkušenosti v laboratoři, kde se naučí syntetizovat nové léky a testovat bezpečnost.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Akademické instituce po celém světě nabízejí BSc nebo Bachelor of Science. Tento populární bakalářský titul je užitečné při přípravě studentů na pracovišti nebo pro pokročilé studijních programů. Průměrná Bakalářská trvá tři až pět let dokončit.

Přečtěte si více

Filtry

  • BSc
  • Spojené státy americké
  • Zdravotní péče
  • Biomedicína
  • Biochemie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory