Keystone logo

12 BSc Programy v Design Design 2024

Filtry

Filtry

 • BSc
 • Design
 • Design
Studijní obory
 • Design (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  BSc Programy v Design Design

  Obecně lze říci, Bachelor of Science se zaměřuje výhradně na vědeckých studiích, ale vyberte vzdělávací instituce mohou také nabízet kurzy v umění. Délka kurzu může být v rozsahu tři až pět roků, a studie zahrnují řadu témat, včetně obecné vědy, inženýrství a matematiky.

  Když se ptá, co je BSc v designu, studenti musí vzít v úvahu sortiment vzdělávacích příležitostí k dispozici. Toto téma zahrnuje spektrum témat, jakými jsou průmyslové a interiérového designu, marketingu, a dokonce i kurzu v souvislosti s textilní tvorby. Ve většině případů, bude aktuální studie zahrnují pochopení techniky, a zároveň s přihlédnutím k designu teorie v celé historii.

  Získáním BSc v designu, budou studenti zasvěceni do mnoha unikátních a zajímavých možností. Konstrukční pozice existuje mnoho společností po celém světě, což umožňuje absolventům cestovat značně přičemž sleduje své sny.Design míra rovněž nabízí pevný základ pro budoucí práci v kurzu, které mohou být velmi přínosné pro ty, kteří chtějí prohloubit své akademické vzdělání.

  Stejně jako ostatní stupňů, celkové školné se může značně lišit, když se snaží BSc v designu. V mnoha případech, náklady budou záviset na věci, jako je region, kde jedna chodí do školy, stejně jako délka kurzu. Typ instituce může být také faktorem, takže je nejlepší, aby si být vědomi všech dostupných možností, než se rozhodne.

  V závislosti na konkrétní oblasti studenta zaměření, může být k dispozici vyhlídky pro absolventy bakalářských designu v celé řadě průmyslových odvětví. Módní design je rychlá a vzrušující průmysl pro zájemce krejčovským pronásledování, zatímco grafický design je pozice high-poptávka v oblasti reklamy a marketingu. Mezi další možnosti patří věci jako krajinářské architektury, architektury a sudých pozicích v oblasti performing arts oblasti.

  Pro ty studenty, kteří hledají BSc v designu, může on-line kurzy být skvělá volba. Ať už z důvodu nevyhovujícího umístění či dostupnosti plánu, svět-třída vzdělávání může být sbíral přímo v pohodlí Vašeho domova. Využití těchto zdrojů může být ideální pro řadu vysokoškolských studentů. Vyhledat programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.