Keystone logo

5 BSc Programy v Scénické umění Divadlo 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Scénické umění
  • Divadlo
Studijní obory
  • Scénické umění (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

BSc Programy v Scénické umění Divadlo

Studenti se zájmem o prosazování jejich kariérní příležitosti často nejprve vydělat Bachelor of Science (BSC). Při studiu na diplom, studenti typicky vzít obecných kurzů, jakož i třídy specifické pro jejich oblasti zájmu. Třídy jsou často přijata na plný úvazek, s mírou vyžadující asi čtyři roky.

&nbsp

Co je BSC V divadelní vědy? V tomto programu, kurzy mohou zahrnovat jak výkon a zákulisí práce. Máte-li zájem o výstavní produkci, může si vzít kurzy o tom, jak navrhnout osvětlení nebo inženýr zvukový systém. On-pódiu celoroční by mohly zahrnovat zapojení do skutečných produkcí. Kurzy mohou poskytnout celkovou ocenění na divadelních umění, jako je jeho historie, teorie a cvičení.

Vydělávat bakalářský titul je prvním krokem, pokud máte zájem na pokračování pokročilého stupně. S BSc, můžete získat praktické zkušenosti v divadelní práci, která bude budoucí zaměstnavatelé ocení.Pokud se vaše budoucí plány zahrnují práci v profesionálním divadle nebo jako vychovatel, možná budete chtít začít s titulem v divadelní vědy.

Počet kurzů požadovaných pro bakalářský titul se může lišit, ale obvykle trvat asi čtyři roky dokončit, pokud se chystáte na plný úvazek. Každá univerzita programu mírně liší, takže obraťte se na univerzitu dle Vašeho výběru pro specifika na vzdělávací náklady.

Existuje mnoho pracovních příležitostí můžete sledují s bakalářský v divadelní vědy. V zákulisí, můžete si najít práci jako kostýmní výtvarnice. Jste-li mechanicky zlobil, můžete pracovat jako světelný designér nebo technického ředitele. Tam je také pracovat jako elektrikář a tesaři. Na jevišti, můžete být připraveni být hercem nebo režisér. Jako pedagog, mohli byste učit drama a mít na starosti všech fázích produkce.

Nyní je čas začít pracovat na vaší budoucnosti v divadle.Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.