Keystone logo

9 BSc Programy v Přírodní vědy Chemie Forenzní chemie 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Přírodní vědy
  • Chemie
  • Forenzní chemie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

BSc Programy v Přírodní vědy Chemie Forenzní chemie

Bachelor of Science, nebo BSc, je komplexní úvod do jakékoliv oblasti v rámci aplikovaných věd. Program obvykle zahrnuje pevné teoretické základy v minulosti výzkumu a zkušeností s laboratorními postupy a praxí.

Co je BSc v forenzní chemii? Bakalářský titul v oboru forenzní chemii je soustředěný, interdisciplinární přístup k pochopení toho, jak chemické stopy může pomoci rekonstruovat minulé události. To znamená, že průběh studia zahrnuje nejen školení v chemii, ale také v biologii a příbuzných oborů, jakož i metodiku za forenzní vyšetřování. To zahrnuje zkušenosti a ročníkovou práci v toxikologie, popisné statistiky a další kurzy, které stavět na studenta pochopení základních pojmů v chemii.

Absolventi s BSC ve forenzní chemii ocitnou v poptávce po rolích entry-level v rámci soukromých a veřejných forenzní laboratoře.Jsou také dobře připraveni pro související role v trestním soudnictví, nebo pro další vzdělávání směrem k větší specializované kariéry, jako je soudní lékař.

Náklady na bakalářských forenzních chemie programů se může měnit v trochu v závislosti na umístění, typu instituce, a dalších faktorech. Náklady obvykle zahrnuje výuku, stejně jako studijní materiály, a někdy i laboratorní poplatků.

Forenzní vědci jsou zapojeni do každé části trestního vyšetřování procesu pro většinu násilných trestných činů, a mohou být rovněž vyzváni, aby hrát roli v dalších šetřeních, které vyžadují podrobné šetření scény události, poté, co vyšlo najevo. Je běžné, že absolventi mají být použity policejní oddělení, armádu a dokonce i soukromých vyšetřovacích firem. V souvisejících oblastech, jako je řízení divoké zvěře a archeologii, které poskytují nástroje pro rekonstrukci událostí z fyzických důkazů.Když se jejich kariéry zralých, absolventi v této oblasti také ocitnou s možností řídit vyšetřovací týmy.

Poptávka po forenzní chemii roste. Kurzy jsou k dispozici na akademické půdě, nebo můžete být schopni studovat on-line, takže můžete pokračovat na vlastní rozvrh. Chcete-li začít s kurzu, hledat programu níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.