Keystone logo

27 BSc Programy v Design Mediální Design Herní design 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Design
  • Mediální Design
  • Herní design
Studijní obory
  • Design (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BSc Programy v Design Mediální Design Herní design

Získání Bachelor of Science (BSC) stupeň může být velmi přínosné pro studenty, kteří chtějí maximalizovat své možnosti kariéry. To typicky bere tři k pět let dokončit požadované kurzu. Tento bakalářský program může být nutný pro lidi, kteří chtějí vykonávat magisterské tituly.

Co je BSc v Game Design? To zahrnuje základy videohry vývoje, včetně strategie a tvořivost. Studenti se různých tříd, které mohou zahrnovat umění a animace, programování her a herní simulace. Zásady navrhování, vývoj koncepce, interaktivní vyprávění a designu rozhraní jsou také kurzy, které mohou být součástí učebních osnov. Jedním z cílů programu je pomoci studentům vytvořit působivé portfolio, které lze použít při hledání zaměstnání.

Existuje několik důvodů, proč sledují BSc v Game Design. Jedním z nich je jsou studenti vystaveni pokročilé technické dovednosti potřebné pro úspěch v vysoce specializovaném oboru.Některé z dovedností, které učí jsou také ve vysoké poptávce ze strany zaměstnavatelů mimo herního průmyslu.

Náklady na dokončení BSc v Game Design je závislá na několika kritérií. Kde se chcete přihlásit, a doba trvání programu jsou dva z největších proměnných. To může být velmi užitečné pro studenty mluvit do školy přijímací důstojníky pochopit všechny poplatky a výdaje a potvrďte programů bude splňovat jejich potřeby.

Většina absolventů pokračovat v práci s videohry společnostmi. Nicméně, mnoho z tříd studenti berou, jsou velmi důležité pro práci v hlavním proudu IT průmyslu, jako je programování a vědeckých výpočetních pozic. Tvůrčí dovednosti získané při studiu na BSC v designu hry jsou také velmi použitelný pro animace průmysl.

Naše komplexní databáze je ideálním místem pro studenty, začít svůj výzkum. Užívání třídy on-line, může být tou nejlepší volbou pro lidi s méně flexibilní plány.Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.