We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

6 BSc Programy v Obchodní podnikání Mezinárodní obchod Mezinárodní obchod 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Obchodní podnikání
  • Mezinárodní obchod
  • Mezinárodní obchod
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BSc Programy v Obchodní podnikání Mezinárodní obchod Mezinárodní obchod

Bachelor of Science je nejzákladnější pokročilý stupeň k dispozici studentům. V těchto programech, studenti získají znalosti v určitém oboru, které mohou umožnit jim přístup na trh práce, nebo je připravit pro další stupeň. Absolventi mohou jít na sledovat magisterský titul nebo doktorát.

Co je Bachelor of Science v Global Business? Globální podnikání je společný studijní prostor v mnoha institucích po celém světě. Tento stupeň umožňuje studentům stát se více znalosti o tom, jak fungují podniky na celosvětové úrovni. Ve dvou až čtyři roky mohou studenti učí teoretické a praktické nástroje pro práci v kulturně a politicky pestré mezinárodní trh. Studenti často kompletní ročníkové práce v mezinárodní ekonomie, strategie v globálním prostředí, mezinárodní obchod, finance v globálním prostředí, a mezinárodního marketingu.

Studenti, kteří absolvují vysokoškolské vzdělání v oboru globálního obchodu odcházeli s mnoha hodnot, které velké firmy touží, včetně podnikavý duch, tvořivost, silným manažerských dovedností a globální myšlení. Všechny tyto schopnosti dělají lezení firemním žebříčku větší perspektivu.

Před zapsal do tříd, studenti by měli pochopit plnou finanční náklady spojené s přijímáním Bachelor of Science v Global Business. Náklady se liší podle institucí a zemí, takže vzdělání nebylo nikdy více přístupný lidem na ekonomickém spektru.

Tato vysoce požadovaného stupně může být zvýšení mnozí lidé touží pro své kariéře. Ti, kteří úspěšně dokončí tyto tituly jsou často schopni vybudovat odměňování kariéru v různých korporací a prostředí. To zahrnuje pozice jako analytiky management, mezinárodní obchod práva poradci, mezinárodní manažery finančních trzích, stejně jako manažeři obchodní politiky.Mohou také najít úspěch v pozicích v globální marketing, kulturní výzkum, podnikové poradenství a obchodní management.

S celosvětový přístup k studijních programů prostřednictvím on-line fóra, najít instituci, aby vyhovoval vašim potřebám nebylo nikdy jednodušší. Jednoduše vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.