Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 BSc v Molekulární biologie 2024

3 BSc Programy v Molekulární biologie 2024

Přehled

Ve většině případů, student dokončí bakalářský titul za tři až čtyři roky. Přírodní vědy, inženýrství, technologie a matematika jsou některé z běžných předmětů studovaných v programech BSC. Kromě použití bakalářský titul pro zahájení kariéry, jeden by mohl také být potřeba, aby nárok na magisterského studijního programu.

Můžete se ptát, "co je BSc v molekulární biologii?" Molekulární biologie se zabývá studiem rostlin a živočichů. Instruktoři by mohlo také pomoci studentům v pochopení výzkumných metod a rozvíjení laboratorní dovednosti. V závislosti na programu, učenci mohou strávit první dva roky svého studia se zaměřením na biologických věd před přesouvá do molekulárních věd v pozdějších letech. Studenti mohou mít také možnost studovat bioinformatiku, závod biologii a buněčná biologie.

Tím, vydělávat bakalářský titul v molekulární biologii, studenti mají možnost pracovat s mezinárodními výzkumnými pracovníky a naučit se používat technologicky vyspělých výzkumných zařízení. Absolventi si mohli vychutnat lepší vyhlídky na zaměstnání po dosažení bakalářský titul. Vysokoškoláka programy jsou také skvělý způsob, jak studovat v zahraničí.

Náklady na vydělávat titul je nejvíce často ovlivněna tím, zda se student učí na akademické půdě, nebo on-line, země, v níž se student rozhodne studovat, a náklady na školné. Poté, co seznam budoucích programů, budou studenti dělat dobře, aby natáhnout do přijímací kanceláře, aby se dozvědět více o přesném cen knih, programových poplatků a nákladů s tím spojených.

Vyhlídky zaměstnání po dokončení molekulární biologie bakalářský program, patří zdravotnictví, farmaceutický průmysl a investiční plodin průmyslu. Příležitosti jsou k dispozici také v lidském lékařském výzkumu, monitoringu životního prostředí a vědy.Profesionálové molekulární biologie mají také možnost rozvíjet chytré drogy a vytvářet kulturu na bázi vakcíny buněk. Studenti také mohou rozhodnout pro další studium v ​​MPhil (Master of Philosophy) nebo doktorského programu.

Dejte si budoucnost pod mikroskopem a pomoci přivést ji do centra pozornosti od zapsat do molekulární biologie vysokoškoláka programu. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • BSc
  • Zdravotní péče
  • Biomedicína
  • Molekulární biologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory