Keystone logo

17 BSc Programy v Právo Všeobecná Právní Studia Právo 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Právo
  • Všeobecná Právní Studia
  • Právo
Studijní obory
  • Právo (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BSc Programy v Právo Všeobecná Právní Studia Právo

Bachelor of Science (BSC) je míra obvykle uděluje na bakalářské úrovni, která připravuje studenty na postgraduální studium a příležitosti kariéry entry-level. Stupeň je často v oblasti vědeckého související, ačkoli oblasti související s uměním může udělit BSc pro absolventy, kteří doplnit konkrétní požadavky programu.

Co je BSC V zákoně? Tento typ míry zaměřuje na právní systém země. Konkrétní zákony studovány do značné míry závisí na zemi, kde se student rozhodne studovat. Studenti se učí o mnoha různých aspektů právních předpisů, včetně trestního práva, financí a účetnictví práva, rodinného práva, správního práva, a vztahů mezi právem a společnosti. Specifickou oblastí zaměření může být zvolen v pozdějších letech studia. Studenti mohou potřebovat, aby v případě, vydělávat tento stupeň v cizí zemi, nebo chtějí pracovat v mezinárodním prostředí se naučit cizí jazyk. Některé programy mohou rovněž vyžadovat dokončení stáž a diplomové práce před dokončením studia.

Vydělávat BSc v právu je přínosem pro každého studenta hledá, aby se stal právníkem, nebo zajistit kariéru v žádném právním systému. Tento typ míry je nabízen po celém světě, který také poskytuje mnoho příležitostí pro mezinárodní studia a stáží, v závislosti na oblasti zaměření.

Náklady na vydělávat bakalářský titul se liší podle země a instituce. Abychom pochopili, veškeré náklady spojené s mírou, je důležité kontaktovat přímo školu dle vašeho výběru.

Studium zákon otevírá mnoho různých pracovních příležitostí pro absolventy s BSC. Typy pozic, pro které se může kvalifikovat do značné míry závisí na oblasti práva, ve které se zaměříte si titul. Možné kariérní oblasti zahrnují právní poradenství, řešení konfliktů, vyjednávání, a finanční advisement. Pokud se rozhodnete pracovat v mezinárodních soudů, některé pozice mohou být také závislý na vaše znalosti cizích jazyků.Vydělávat tento bakalářský titul může také poskytnout možnost sledovat magisterský titul nebo doktorát, což vede ke kariéře jako právníka či soudce.

Existuje mnoho různých cest a dostupné příležitosti pro absolventy, kteří vydělávají BSc v zákoně. Pro podrobnější informace, vyhledávat programu níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.