Keystone logo

10 BSc Programy v Udržitelnost Udržitelnost 2024

Filtry

Filtry

 • BSc
 • Udržitelnost
 • Udržitelnost
Studijní obory
 • Udržitelnost (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  BSc Programy v Udržitelnost Udržitelnost

  Vydělávat Bachelor of Science, nebo BSC, tradičně zaměřuje na souvisejících s vědou majorů, oborů a oborů. Programy, jejichž výsledkem je BSC jsou obvykle pečlivě zaměřeny a vyžadují více kreditů, které jsou přímo spojená s hlavní, než Bachelor programu umění.

  Co je BSC V trvalé udržitelnosti? Tento stupeň klade důraz na týmovou práci, vedení a entrepreneurialism. Program je určen pro náročné a přísné s cílem poskytnout studentovi s in-hloubkové založení udržitelných a obnovitelných zdrojů energie, technologických procesů. Celoroční mohou zahrnovat ekonomie, biologii a ekologii. Jednotlivci mohou pracovat uplatňovat své pronásledování na globální udržitelnosti problémy, problémy a jejich řešení.

  Existuje bezpočet důvodů, proč sledují BSc v udržitelnosti. Program učí celou řadu dovedností, jako jsou zásady a postupy udržitelnosti.Navíc, bakalářský titul v této oblasti jedince připravují s intelektuální dovednosti potřebné pro úspěch v mezinárodním udržitelnosti.

  Náklady Program se liší v závislosti na univerzitě, a délka docházky pohybuje mezi dva až tři roky. Je důležité, že jste dostatečně zkoumat program, který zajistí, že splňuje všechny vaše cíle.

  Očekává se, že bude vysoko v příštím desetiletí poptávka po absolventech vydělávat bakalářský titul v rozvíjející oblasti udržitelnosti. Absolventi mohou najít práci v vládních agentur, různých zelených odvětvích a v rámci neziskového sektoru. Počet jedinců bude připraven k zadání postgraduální studium a nakonec zaujmout pozice v oblasti výzkumu a akademické prostředí. Někteří používají svou míru zajištění kariéru v oblasti krajinářské architektury, městského a regionálního plánování a stavební konstrukce z obnovitelných zdrojů.

  Bezpočet mezinárodních příležitostí existovat z různých univerzit.Web-based programy jsou ideální pro ty, kteří v odlehlých oblastech po celém světě s omezeným přístupem k zařízení. Možnosti Internetu také zaměřit se na studenty, kteří vyžadují více upravený a flexibilní rozvrh. Chcete-li začít, vyhledejte váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.