Keystone logo
Čína

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Čína 2024

Počet institucí: 37
  • Shanghai, Čína

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beijing, Čína

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hangzhou, Čína

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Karlsruhe, Německo
  • Suzhou, Čína

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Yulin, Čína

  Yulin University (YLU) se nachází ve městě Yulin, které Státní rada označila za jedno ze slavných historických a kulturních měst v Číně a jako základnu energetických zdrojů a těžkého chemického průmyslu na úrovni státu. Univerzita, přímo pod provinční vládou Shaanxi, poskytuje širokou škálu programů, včetně inženýrství, managementu, umění, vědy, agronomie a práva.

  • Beijing, Čína

  Beijing Information Science and Technology University (BISTU), fúze jejích dvou předchůdců, Beijing Institute of Machinery (BIM, pod dohledem bývalého ministerstva strojního průmyslu) a Beijing Institute of Information (BIT, pod dohledem bývalého ministerstva elektronického průmyslu) , je instituce s relativně úplným systémem akademických oborů v oblasti informační vědy a technologie a je v zásadě podporována a kontrolována pekingskou samosprávou. Univerzita má nyní pět školních areálů a nový rozestavěný nový areál o rozloze více než 800 tisíc metrů čtverečních v Shahe. První fáze výstavby nového kampusu byla v podstatě dokončena v roce 2020.

  • Chengdu, Čína

  Chengdu University byla oficiálně založena se souhlasem Ministerstva školství Čínské lidové republiky v roce 1978, ale s historií běhu školy po sto let. Jedná se o univerzitu, kterou společně založily provincie S'-čchuan a město Čcheng-tu, a klíčová komplexní univerzita podporovaná Čcheng-tu, národním centrálním městem. Je to pozemek vesnice sportovců pro světové univerzitní hry Chengdu FIFU v roce 2021.

  • Shenyang, Čína

  Shenyang Jianzhu University (původní institut architektury a stavebnictví v Shenyangu), založená v roce 1948, je jedinou komplexní univerzitou, jejíž prioritou je stavební inženýrství a architektura, stejně jako multidisciplinární vzdělávání překrývající se mezi strojírenskou vědou, průmyslem, literaturou, administrativou, přírodní vědy, agronomie a právo v provincii Liaoning.

  • Shanghai, Čína

  Shanghai Business School (SBS), dříve východočínská pobočka školy správy daní ústřední vlády, je 60letá škola pod přímou záštitou městské samosprávy v Šanghaji. Při dodržování zásad držet krok s dobou a přinášet nové nápady za posledních šest desetiletí Shanghai Business School desítky tisíc dobře kvalifikovaných politických a ekonomických vůdců na všech úrovních doma i v zahraničí.

  • Chengdu, Čína

  四川电影电视学院je pedagogická vysoká škola, která pěstuje profesionály v oblasti aplikovaného filmu a televizních médií. Se sídlem v S'-čchuanu a tváří v tvář celé zemi se snaží kultivovat komplexní rozvoj morálky, inteligence, tělesné výchovy, krásy a práce pro film a televizní mediální průmysl a místní ekonomika a společnost. Aplikované talenty filmových a televizních médií, které se přizpůsobují transformaci a rozvoji průmyslu, mají solidní profesionální dovednosti a jsou plné inovativního ducha. Škola se zaměřuje na vysokoškolské vzdělávání na plný úvazek s přihlédnutím k vysokoškolskému vzdělání na vysoké škole a včas zahajuje postgraduální vzdělávání. Zaměření na umění, drama, film a televizi, koordinovaný rozvoj umění, literatury, strojírenství, ekonomiky a dalších oborů, jehož hlavním rysem jsou filmová a televizní média, se zavázalo stát se aplikovanou disciplínou s vynikajícími výhodami, aplikačně orientovaným talentem školení s charakteristickými vlastnostmi a je průmyslem dobře přijato. Vysoká škola aplikovaného umění uspokojená lidmi.

  • Changsha, Čína

  Bangor College China (BCC) je prestižní Joint School zřízená Bangor University (BU) ve Walesu ve Velké Británii a Central South University of Forestry and Technology (CSUFT) v provincii Hunan v Číně.

  • Meizhou, Čína

  嘉应学院je veřejná vysokoškolská univerzita na plný úvazek pod jurisdikcí provincie Guangdong; nachází se ve slavném historickém a kulturním městě v Číně, rodném městě maršála Ye Jianyinga, známé staré revoluční oblasti, a celá oblast patří do bývalého středovětského prostoru. Město Meizhou, provincie Kuang-tung, s pověstí „rodného města, rodného města fotbalu“ atd. Škola rekrutuje studenty z 15 provincií (měst, okresů) s více než 28 000 řádnými studenty na plný úvazek a téměř 11 000 dospělých studentů. Tyto obory pokrývají 11 oborů včetně literatury, vědy, techniky, práva a medicíny. K dispozici je 8 klíčových disciplín na úrovni provincie a 59 vysokoškolských oborů, z toho 1 charakteristický major na národní úrovni, 1 hlavní pilotní komplexní reformní program na národní úrovni, 6 prvotřídních majorů na provinční úrovni, 2 hlavní majori na provinční úrovni a 10 provinčních hlavní charakteristiky na úrovni provincie. K dispozici je 7 profesionálních komplexních reformních pilotů na úrovni provincie, 3 významné strategické oblasti na úrovni provincie na úrovni rozvíjejícího se odvětví a 3 hlavní demonstrace na školení aplikovaných talentů na úrovni provincie.

  • Handan, Čína

  邯郸学院je veřejná vysokoškolská vysoká škola na plný úvazek, která se nachází v Handan City v provincii Che-pej, národní historické a kulturní město, vynikající národní turistické město, svatá země Tai Chi a hlavní město narážek na idiomy.邯郸学院přebírá základní úkol kultivovat lidi s morálkou, dodržuje orientaci na služby „založeno na Handanu, slouží společnosti, zdědí kulturní vzdělání a integruje průmysl“ a komplexně realizuje „vytváření harmonického prostředí se zaměřením na konstrukci obsahu, se zaměřením na společnou inovaci a získávání charakteristik. Základní strategie „Road“ podporovala rychlý rozvoj kariéry školy. Škola má 1 charakteristický major na národní úrovni, 1 prvotřídní kurz na národní úrovni, 3 klíčové rozvojové disciplíny na provinční úrovni, 7 prvotřídních majorů na provinční úrovni, 4 prvotřídní kurzy na provinční úrovni, 27 národních a provinčních kvalit inženýrské projekty na úrovni provincie K dispozici jsou 4 demonstrační centra pro výuku, která v posledních dvou zasedáních získala 8 ocenění za úspěchy ve výuce, 7 platforem pro vědecký výzkum na provinční úrovni, 11 platforem pro vědecký výzkum na úrovni obcí a 46 ocenění na provinční úrovni a vyšší včetně Ceny za vědecký a technologický pokrok v Hebei.

  • Wuhan, Čína

  Hubei University se nachází ve Wu-chanu, hlavním městě středočínské provincie Chu-pej, je klíčovou komplexní univerzitou, kterou společně spravuje provinční vláda provincie Chu-pej a čínské ministerstvo školství. vzdělání, zemědělství a medicína, přičemž obory Material Science and Chemistry se umístily na prvním místě na světě ESI.

  • Huainan, Čína

  Anhui University of Science and Technology (AUST) byla založena v roce 1945. Jedná se o nejstarší inženýrskou školu v provincii Anhui a jednu ze dvou prvních univerzit v Číně, které provádějí vysokoškolské studium hornických věd. Je ve spolupráci s provinční vládou Anhui a státní správou bezpečnosti práce. Je to také jedna ze 100 univerzit ve střední a západní Číně, které jsou podporovány Národním plánem omlazení vysokoškolského vzdělávání.