Keystone logo
Řecko

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Řecko 2024

Počet institucí: 11
  • Athens, Řecko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Řecko

  New York College je rychle rostoucí nadnárodní vzdělávací organizace v Evropě s 32letou akademickou přítomností. Největší univerzita v USA, založená v roce 1989 ve spolupráci se Státní univerzitou v New Yorku, má dnes dynamické zastoupení ve 2 zemích se 3 univerzitními vzdělávacími institucemi v Aténách, Soluni a Praze.

  • Tripoli, Řecko

  University of Peloponnese je moderní, multidisciplinární, regionální a multi-kampusová univerzita, založená v roce 2000, která přijala své první studenty v roce 2002. Byla vyvinuta v pěti hlavních městech prefektur regionu Peloponés (Tripolis, Corinth, Nafplion, Sparta, Kalamata) a Patra, zahrnuje 9 škol a 22 oddělení. Nabízí studium ve všech cyklech učení: vysokoškolské, postgraduální a doktorské i celoživotní vzdělávání s více než 20 000 studenty (1., 2. a 3. cyklus studia).

  • Thessaloniki, Řecko

  Jako instituce vysokoškolského vzdělávání Perrotis College studijní programy, které jsou založeny na výzkumu a jsou prakticky zaměřené a reagují na sociální, ekonomické a environmentální problémy veřejnosti. Perrotis College jako divize americké farmářské školy podporuje rovné příležitosti pro všechny studenty a zaměstnance, stejně jako pro všechny uchazeče o přijetí nebo zaměstnanecké pozice bez ohledu na rasu, náboženství, pohlaví nebo etnickou příslušnost.

  • Athens, Řecko

  Soukromá vysoká škola Institution d'Etudes Francophones (IdEF) zahájila svoji činnost v roce 1995 ve spolupráci s Francouzskou veřejnou univerzitou Sorbonne Paris Nord s cílem poskytovat akademické vysokoškolské a postgraduální programy na Paříži 13 v Řecku. Studenti IdEF jsou obvykle zapsaní studenti na Sorbonně University Paris Nord, mají stejný status studenta a dostávají stejné vzdělání jako studenti studující v Paříži.

  • Athens, Řecko

  Zavázali jsme se poskytovat našim studentům potřebné znalosti, dovednosti a zkušenosti s učením, které jim pomohou dosáhnout jejich největšího potenciálu, aby se mohli přizpůsobit a přizpůsobit rozmanité a neustále se měnící společnosti a trhu práce. Věnujeme se vytváření náročného studijního prostředí, které podporuje kultivaci podnikatelského myšlení mezi našimi studenty, čímž rozšiřuje jejich obzory a zvyšuje jejich kariérní vyhlídky. Na IST se pozornost soustředí na studenty!

  • Corfu, Řecko

  Ionian University byla založena v roce 1984, ve stejném roce jako Thesálská univerzita a Egejská univerzita. Univerzita se skládá z pěti fakult a dvanácti kateder. Její sídlo je na Korfu, s univerzitními jednotkami v Lefkadě, Kefalonii a Zakynthosu.

  • Athens, Řecko
  • Patras, Řecko

  City Unity College byla založena v roce 1999 jako příloha k City University of Seattle a od roku 2010 je oficiálně uznána řeckým ministerstvem školství a náboženství podle ministerského rozhodnutí ze dne 27. července 2010 (č. 92790 / IA). . Od roku 2012 City Unity College funguje jako vysoká škola ve znění zákona 4093/2012 (Government Gazette 222 A). Nabízí širokou škálu postgraduálních a postgraduálních kurzů v oblastech podnikání, financí, informatiky, managementu mezinárodního pohostinství a cestovního ruchu, tělesné výchovy a sportu, obchodní námořní akademie, práva, psychologie, ortodoxní teologie a humanitních studií, zubního lékařství.

  • Athens, Řecko

  Hellenic American College podepsala dohodu o spolupráci s Hellenic American University (436 Amherst Street, Nashua, New Hampshire, NH03063, USA), která umožňuje vysoké škole nabízet vysokoškolské a postgraduální studijní programy univerzity v jejích zařízeních v Aténách. Po úspěšném dokončení studia a splnění všech studijních požadavků stanovených v příslušném univerzitním katalogu je účastníkům těchto studijních programů udělen titul přímo z Hellenic American University, Nashua.

  • Athens, Řecko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Řecko
  • Thessaloniki, Řecko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...