Keystone logo
Egypt

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Egypt 2024

Počet institucí: 9
  • قسم أول 6 أكتوبر, Egypt

  Univerzita MSA poskytuje studentům první britské vysokoškolské vzdělání v Egyptě a na Středním východě. Pomáhá jim také získávat tvůrčí schopnosti a závazky k celoživotnímu učení. Věříme, že naši studenti absolvují s rozvinutými psacími, analytickými a komunikačními dovednostmi, které jsou pro ně nezbytné. Absolventi MSA prosperují nejen při svém prvním zaměstnání, ale po celou dobu své kariéry.

  • Canal Mahmoudiah Street, Egypt

  Pharos University In Alexandria se zavázala ke své roli při rozvoji společnosti poskytováním stabilního a stimulujícího prostředí pro vzdělávání a vědecký výzkum. Univerzita nabízí vynikající vzdělávací služby tím, že poskytuje spravedlivé příležitosti všem studentům, aby jim umožnila dosáhnout udržitelného rozvoje ve všech oblastech života a optimalizuje partnerství s národními, regionálními a mezinárodními komunitami v rámci flexibilního systému, který umožňuje neustálý rozvoj a zachování hodnot komunity a etika a zároveň držet krok s vědeckým a technologickým rozvojem.

  • Km 22, Egypt

  Newgiza University (NGU) je multidisciplinární soukromá univerzita v egyptské Káhiře. NGU se nachází na legendární náhorní plošině v Gíze, jen pár minut od Velkých pyramid. Poskytuje studentům na místní, regionální i mezinárodní úrovni vysokoškolské vzdělání světové úrovně.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, Egypt

  Od Misr International University jsme se zavázali k akademickému vyznamenání a kvalitnímu vzdělávání. Když se ohlédnu za minulými roky, jsem hrdý na úspěchy univerzity a neustálé úsilí o intelektuální, profesionální a kreativní rozvoj jejích studentů.

  • Beni Suef, Egypt

  Společnost NUB byla založena v centru města East New Beni Suef City, jen kousek od silnice Cairo-Beni Suef. V okamžiku, kdy jsme si všimli, kolik pozornosti potřebuje vzdělávání, zejména v Horním Egyptě, je stejný okamžik, kdy jsme si uvědomili, že náš sen o vybudování NUB je dosažitelný. Univerzita je místem pro výchovu mládeže a přípravu vzdělaných generací, kterým můžeme svěřit rozvoj naší milované vlasti.

  • Cairo, Egypt

  Vyšší institut pro strojírenské technologie a správu podniků se zavázal nabízet výjimečné akademické prostředí, které studentům pomáhá získávat znalosti, dovednosti a profesní etiku v místní konkurenci, a ve spolupráci s kanadskými univerzitami kvalifikovat absolventy pro regionální a regionální práci. mezinárodně. Institut podporuje vědecký výzkum a získávání důvěry komunity.

  • Cairo, Egypt

  Moderní vzdělávací systém odvozoval své studenty od koránských škol a Al-Azhar při jeho vzniku, protože existovaly výbory, které se potulovaly po zemi, aby navštěvovaly koránské školy a vybíraly výrazné studenty, aby se připojili k moderním školám, byli také vybráni výrazní studenti Al-Azhar vysoké školy v jejich založení, ale poněkud někteří měli to štěstí, že se připojili k misi vyslané Mohammedem ke studiu ve Francii.

  • El-Nahda, Egypt

  Prof. Ibrahim Abouleish (1937 - 2017) založil v roce 1977 SEKEM, iniciativu, která podporuje udržitelný rozvoj směrem k budoucnosti, kde může každý člověk rozvíjet svůj individuální potenciál, kde lidstvo žije společně v sociálních formách odrážejících lidskou důstojnost a kde jsou všechny ekonomické aktivity prováděno v souladu s ekologickými a etickými zásadami. V rámci své vize založil profesor Abouleish v roce 2009 univerzitu pro udržitelný rozvoj na Heliopolis; první univerzita na Středním východě, která prohlašuje udržitelný rozvoj za svého hlavního vůdce.

  • Cairo, Egypt

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...