Keystone logo
Guatemala

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Guatemala 2024

Počet institucí: 3
  • Quetzaltenango, Guatemala

  Za účelem vytvoření univerzity v Quetzaltenango, jejímž cílem bylo vzdělávat své studenty filozofií založenou na svobodě, zaměřenou na budování svobodné, mírumilovné společnosti s vysokou akademickou úrovní a která by byla také nakloněna nabídnout kariéru, která připravuje její studenty. studenti čelit výzvám budoucnosti, bylo v roce 1994 založeno rozšíření univerzity Francisco Marroquín ve městě El Alto. University of the West by byla pokračováním doktrinální orientace rozšíření univerzity Francisco Marroquín, když stáhl se z Quetzaltenango. Bylo založeno skupinou kvetzaltecanských podnikatelů a profesionálů, kteří vytvořili správní radu pro její vytvoření a zahájili příslušné postupy pro její povolení. Někteří byli bývalí studenti a profesoři UFM a členové vrchní rady, která uvedla, že univerzita byla jmenována, aby řídila a spravovala s ekonomickou nezávislostí. Nákup pozemků pro zřízení ústředí Universidad de Occidente začíná a souběžně s tím probíhá práce a koordinace, která zahrnuje otevření dvou poboček ve městě Guatemala a v departementech Escuintla, Suchitepéquez, Retalhuleu, Huehuetenango a San Pedro oddělení San Marcos. Svoji činnost zahájila jako taková ve městě Quetzaltenango v roce 2010, kdy její provoz schválila Rada pro vyšší soukromé vzdělávání, a byla zveřejněna v Úředním věstníku 3. března 2010. Posláním univerzity je výuka a šíření filozofie svobody s osobní odpovědností ve všech oblastech lidského života přispívat k hmotnému a duchovnímu pokroku lidstva.

  • Guatemala City, Guatemala

  Universidad InterNaciones je špičkovým střediskem vysokoškolského vzdělávání pro svou akademickou dokonalost, která usnadňuje integrální formování bytosti a podporuje hledání pravdy, krásy a dobra. To podporuje rozvoj inteligence, myšlení, kreativity a vůle předjímat výzvy, které představuje dnešní společnost a její budoucí projekce.

  • Guatemala City, Guatemala

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...