Keystone logo
Indonésie

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Indonésie 2023

Počet institucí: 42
  • Surabaya, Indonésie

  Při organizování vysokoškolského vzdělávání jsou principy UNAIR: nezisková organizace se schopností samostatně spravovat finanční prostředky na rozvoj UNAIR; nezávislost a dobrá správa věcí veřejných; rozvoj akademické kultury a vědecké autonomie akademické obce; atd. Naší vizí je stát se nezávislou, inovativní a vedoucí univerzitou na národní i mezinárodní úrovni a zároveň průkopníkem rozvoje vědy, techniky a humanitních věd založených na náboženské morálce.

  • Bandung, Indonésie

  Telkom University je nejlepší soukromou univerzitou v Indonésii (podle ministerstva školství a kultury Indonésie a Times Higher Education (THE) World University Ranking 2021, red.), Která má vizi stát se „výzkumnou a podnikatelskou univerzitou“. Rychlý růst ICT (informační a komunikační technologie) v kombinaci s kulturní rozmanitostí Indonésie vede Telkom University k zaměření na vzdělávání a výzkum založený na ICT v oblasti strojírenství, obchodu a kreativního průmyslu. Důsledně a neustále rozvíjíme kvalitu vzdělávání, pokud jde o výuku, výzkum a veřejně prospěšné práce.

  • Banda Aceh, Indonésie

  Posláním univerzity Syiah Kuala je implementovat „Tri Dharma - tři označení“ vysokoškolských institucí, které podporují místní, národní a mezinárodní rozvoj s využitím dostupných místních, národních a mezinárodních zdrojů; zvýšit akademickou kvalitu za účelem získání vysoce konkurenceschopných absolventů; uplatňovat integrované řízení kvality v oblasti vzdělávání prostřednictvím uplatňování transparentních, participativních, účinných a produktivních zásad; neustále posilovat a rozšiřovat síť institucionální spolupráce v úsilí o rozvoj a uchování poznatků věd, technologií, humanitních věd, sportu a umění.

  • Manchester, Spojené království
  • Budapest, Maďarsko
  • + 62 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, Indonésie

  University Of Muhammadiyah Malang (UMM) v současné době spravuje 10 fakult s 1 postgraduálním programem a 3 doktorskými programy. Ze tří programů existují 3 diplomové studijní programy, 35 bakalářských 1 studijních programů, 11 postgraduálních studijních programů, 3 doktorské programy a 4 profesní programy. Počet stále roste. Růst více a být větší.

  • Buleleng, Indonésie

  Universitas Pendidikan Ganesha „Universitas Pendidikan Ganesha“ (dále jen Undiksha) je univerzita, která je odpovědná ministerstvu pro výzkum a technologie a vysokoškolské vzdělávání a nachází se v provincii Singaraja v provincii Bali.

  • Batam, Indonésie

  Vítejte na Universitas Internasional Batam (UIB). UIB, založená v roce 2000, je novou soukromou univerzitou, má však obrovský potenciál. Nachází se v Batam City, u hranic Singapuru a Malajsie, UIB má vlastní kampus s výjimečně adekvátní infrastrukturou pro podporu vynikajících procesů výuky a učení, jako jsou knihovny, laboratoře, sportovní hala, kolej atd.

  • South Jakarta, Indonésie

  Institut PTIQ (Perguruan Tinggi Ilmu Al-Qur'an) je první vysoká škola na světě, která si konkrétně pamatuje a studuje Korán. Dva roky po založení PTIQ otevřela Islámská univerzita v Medíně v Saúdské Arábii speciální fakultu pro vědu o Koránu a PTIQ sloužila jako inspirace.

  • Yogyakarta, Indonésie

  Jako průkopník vysokoškolského vzdělávání v Indonésii je UII hluboce zakořeněná v tradici akademické svobody, s níž je vysoce ceněna rozmanitost myšlenek. S vysoce motivujícím studijním prostředím a potenciálem pro inovace se zavazujeme vzdělávat naše studenty, aby se stali inovativními globálními lídry.

  • West Jakarta, Indonésie

  K vybudování své ekonomiky potřebuje Indonésie aktivní účast podnikatelů. Vytvářejí příležitosti schopné absorbovat dostupnou pracovní sílu. To může začít na univerzitě, která hraje zásadní roli při produkci profesionálů s vynikajícími kompetencemi a vysokou konkurenceschopností.

  • Yogyakarta, Indonésie

  Duta Wacana Christian University (UKDW), založená v roce 1985, je dalším rozvojem teologického semináře Duta Wacana (STT Duta Wacana) založeného v roce 1962 sloučením Jogjakartské teologické akademie a Bale Wiyata Theological School v Malangu.

  • Salatiga, Indonésie

  Satya Wacana Christian University (SWCU), začala s názvem Indonéská křesťanská pedagogická vzdělávací terciární instituce (PTPG-KI). To bylo celebroval 30. listopadu 1956, s pěti odděleními, skládající se ze školství, historie, angličtiny, práva a ekonomiky. PTPG-KI ze Satya Wacany se změnilo na FKIP-KI dne 17. července 1959. Poté se 5. prosince 1959 oficiálně stala Satya Wacana Christian University s existencí ekonomické fakulty a právnické fakulty, po které následovalo otevření několika dalších nových fakult a studijních programů.

  • Bandung, Indonésie

  Universitas Kristen Maranatha se stává nezávislou a samonosnou institucí vysokoškolského vzdělávání, která zkoumá a vštípí znalosti ve všech oblastech umění a vědy, motivované láskou a živými příklady Ježíše Krista.

  • Jakarta, Indonésie

  Společnost Prasetiya Mulya byla založena v roce 1980 skupinou významných indonéských vedoucích podniků. První program MBA v Indonésii byl založen v roce 1982 za pomoci prestižních mezinárodních vědců a odborníků.

  • Jakarta, Indonésie

  Jakarta International College (JIC) byla založena v Jakartě v roce 2002 skupinou profesionálů, kterým záleží a jsou odhodláni nabízet vysoce kvalitní mezinárodní vzdělávací standard. Za posledních 19 let je JIC jediným poskytovatelem Monash College Jakarta, který předává Monash College Diploma a Monash University Foundation Year (MUFY). Tisíce studentů úspěšně přešly na Monash University a další renomované univerzity v Austrálii.