Keystone logo
Japonsko

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Japonsko 2024

Počet institucí: 58
  • Bunkyo City, Japonsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hiroshima, Japonsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shimonoseki, Japonsko

  Město Shimonoseki se nachází v nejzápadnější části ostrova Honšú. To je ohraničené Kanmonskou úžinou na jihu, Suo mořem na východě a Hibiki mořem na západ. Město je obdařeno bohatou krásou oceánu a hor a může se pochlubit významnými historickými a kulturními bohatstvími. Rozmanitost Shimonoseki City je spojena s rozmanitostí Shimonoseki City University .

  • Kagoshima, Japonsko

  Shigakukan University je soukromá koedukovaná čtyřletá univerzita založená v roce 1979. Univerzita má dvě fakulty: Fakultu humanitních věd a Právnickou fakultu. Fakulta humanitních studií má dvě pracoviště: Katedru klinické psychologie (skládající se z pěti kurzů pro medicínu, sociální péči, vzdělávání, společnost a průmysl a obecnou psychologii) a Katedru humanity a kultury (která se skládá ze tří kurzů: Japonský a Japonská literatura, anglický jazyk a britská a americká kultura a historie a zeměpis).

  • Nagasaki, Japonsko

  Nagasaki University přispívá ke zlepšování vyvážené společnosti tím, že přenáší své dědictví tradiční kultury zakořeněné v Nagasaki, pěstuje u studentů plodný tvůrčí smysl a rozvíjí inovativní vědu pro světový mír.

  • Ageo, Japonsko

  Na základě křesťanského ducha je kladen důraz na vzdělávání celého člověka. Současně s tím, že studenti dostávají široké liberální vzdělání a vysokou míru specializace, umožňují malé třídy respektovat individualitu každého studenta. Studenti mají fakultního poradce a členové fakulty stanovili úřední hodiny.

  • Okayama, Japonsko

  Na konci druhé světové války, kdy velká část Japonska ležela v troskách z několika náletů, a zejména s vodíkovou bombou spadlou na Hirošimu a Nagasaki, si náš zakladatel, pan Tsutomu Kake (1923 - 2008), uvědomil, že protože tato země má jen málo přírodních zdrojů POUZE prostřednictvím vzdělávání, může se Japonsko zotavit. Od té chvíle a po zbytek svého života se pan Kake aktivně podílel na rozvoji vzdělávání v Japonsku.

  • Hachioji, Japonsko

  SOKA University se od svého založení zaměřuje na humanistické vzdělávání a mezinárodní výměnu. Úspěchy vzdělávání a mezinárodní výměny byly vysoce ceněny a univerzita byla v roce 2014 vybrána jako jedna z 37 univerzit v rámci „Top Global University Project“ Ministerstva školství, kultury, sportu, vědy a technologie.

  • Utsunomiya, Japonsko

  文星芸術大学of Art byla založena v roce 1999 v Utsunomiya City v prefektuře Tochigi s cílem realizovat pokročilé výtvarné vzdělávání s pěti principy a ideály. Manga, vynikající médium, které vyjadřuje emoce postav pochopením příběhu pouhým pohledem na obrázky, je jednou z japonských kultur, které si užívají po celém světě, a to i pro cizince, kteří mají různé jazyky a zvyky.

  • Sagamihara, Japonsko

  Azabu University je jednou z mála vědeckých univerzit, které poskytují vzdělání a provádějí výzkum na téma „Lidstvo, zvířata a životní prostředí“. Využití získaných znalostí k tomu, abychom přispěli k naší společnosti, byla vždy naší základní hodnotou a hodnotou založenou na univerzitním zakladatelském duchu odrážejícím filozofii vzdělávání profesora Harutaka Yokury: „Prozkoumejte akademicky a svědomitě cvičte“.

  • Fuchu, Japonsko

  Tato univerzita je nejstarší institucí v Japonsku zaměřenou na mezinárodní studia. Původně vznikla v roce 1856 jako Bansho Shirabesho (Institut pro výzkum cizojazyčných dokumentů), tedy vládní překladatelská kancelář. Jako nezávislá vzdělávací a výzkumná instituce byla ustanovena v roce 1899 pod jménem Tokyo Gaikokugo Gakko (Tokijská univerzita cizích jazyků). V roce 1999 oslavila univerzita 100 let samostatné činnosti. V roce 2000 se univerzita přestěhovala do současného kampusu, který studentům umožňuje studovat v moderním a technicky špičkově vybaveném prostředí.

  • Kyoto, Japonsko

  Kyoto Institute Of Technology je mezinárodní inženýrská a designová univerzita v japonském Kjótu. Je důležité si uvědomit, že historie a kultura našeho města jsou známé po celém světě a že zatímco Kjóto je rodištěm podstaty japonské kultury, je také centrem výroby. Kjótští „technici“ mají dlouhou historii výroby a zdokonalování mnoha „věcí“. Tradiční řemeslné zpracování se přenáší nejen z jedné generace na druhou, ale je dále zdokonalováno a vylepšováno neustálým vytvářením nových technik a inovací, které si získávají důvěryhodnost doma i v zahraničí.

  • Bunkyo City, Japonsko
  • Meguro City, Japonsko
  • + 1 více

  The University Of Tokyo byla založena v roce 1877 jako první národní univerzita v Japonsku. Jako přední výzkumná univerzita nabízí UTokyo kurzy v podstatě ve všech akademických oborech na vysokoškolské i postgraduální úrovni a provádí výzkum v celém spektru akademické činnosti. Univerzita si klade za cíl poskytnout svým studentům bohaté a rozmanité akademické prostředí, které zajišťuje příležitosti jak pro intelektuální rozvoj, tak pro získání odborných znalostí a dovedností.

  • Kariya, Japonsko

  Historie Aichi University of Education začala spuštěním moderního školního systému v Japonsku v roce 1873. Náš předchůdce, Aichi Prefectural Academy, se později vyvinul do tří normálních škol v regionu, Aichi First Normal College, Aichi Second Normal College a Aichi Normální vysoká škola odborného vzdělávání.

  • Kyoto, Japonsko

  Kyoto Sangyo University (KSU) založil v roce 1965 Dr. Toschima Araki. Dr. Araki, který měl vážné obavy z devastující morální kultury v poválečném Japonsku, věnoval své úsilí podpoře absolventů, kteří by mohli hrát aktivní roli ve stále globálnější společnosti. Po vedení zakladatele pokračovali neústupní snahy postupujících prezidentů o zachování „zakládajících zásad“ KSU, díky čemuž se univerzita neustále a úspěšně rozvíjela.