Keystone logo
Katar

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Katar 2024

Počet institucí: 4
  • Al Rayyan Municipality, Katar

  Studenti, pedagogové a zaměstnanci severozápadního Kataru představují téměř 60 národností. Naši absolventi se připojují k rostoucí síti kreativních podnikavých absolventů severozápadního Kataru a také k desítkám tisíc absolventů severozápadního Kataru ve vedení a kreativních rolích po celém světě.

  • Al Rayyan Municipality, Katar

  Univerzita Carnegie Mellon University již více než sto let zpochybňuje zvědavé a vášnivé představovat si a poskytovat práci, na které záleží. Soukromá, nejlépe hodnocená a globální univerzita, Carnegie Mellon nastavuje svůj vlastní kurz s programy, které inspirují kreativitu a spolupráci.

  • Doha, Katar

  V rámci značné národní investice do lidského rozvoje a částečného splnění vzdělávacích cílů vyjádřených v Katarské národní vizi 2030 založilo ministerstvo školství a vysokoškolského vzdělávání ve státě Katar katolickou komunitní školu (CCQ). Účelem CCQ je poskytnout rozmanitou škálu vzdělávacích příležitostí, které zahrnují: 2leté akademické programy, které připravují studenty na přechod na čtyřleté univerzity, 2 + 2 akademické programy i 2leté programy zaměřené na kariéru, aby splňovaly podmínky dané země kritická pracovní síla a pracovní potřeby.

  • Doha, Katar

  Georgetownská univerzita v Kataru (GU-Q) je dodatečné umístění Georgetown University, se sídlem ve vzdělávacím městě v Dauhá. Univerzita nabízí čtyřletý vysokoškolský program v mezinárodních záležitostech vedoucí k získání titulu Bachelor of Science in Foreign Service (BSFS). Studenti mají možnost vybrat jednu ze čtyř velkých a jednu ze tří certifikátů.