Keystone logo
Kazachstán

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Kazachstán 2024

Počet institucí: 15
  • Almaty, Kazachstán

  International University of Information Technology ( IITU ) je jedinou univerzitou v Kazachstánu, která získala mezinárodní institucionální akreditaci ASIIN. Univerzita školí novou generaci specialistů na ICT se znalostí průmyslových technologií, pokročilým managementem, ekonomikou a komunikačními dovednostmi.

  • Almaty, Kazachstán

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications , pojmenovaná po Gumarbek Daukeyev, je jednou z předních technických univerzit ve střední Asii. Poskytuje studie z oblasti energetiky, telekomunikací, IT technologií, vesmírného inženýrství, robotiky a umělé inteligence.

  • Taldykorgan, Kazachstán

  Zhetysu University, pojmenovaná po Ilyas Zhansugurov, je velká regionální univerzita, která kombinuje klasické principy s moderními vzdělávacími programy. Univerzita se vyvíjí jako multidisciplinární inteligentní univerzita zaměřená na inovace v oblasti vzdělávání, vědy a výchovy.

  • Nur-Sultan, Kazachstán

  Klíčovou funkcí univerzity je výuka. Astana University učí podle svých vzdělávacích standardů, připravuje absolventy v poptávce na moderním trhu práce v předních společnostech v různých průmyslových odvětvích. Mezi absolventy Astana University v Astaně je mnoho pracujících ve státní službě.

  • Almaty, Kazachstán

  Kainar University , nástupce Akademie Kainar, je jednou z prvních vysokoškolských institucí nové formace založených na komerčních principech v nezávislém Kazachstánu. Je to první soukromá vysoká škola jako multidisciplinární vysokoškolská instituce sociální a humanitární orientace.

  • Kokshetau, Kazachstán

  Univerzita Abay Myrzakhmetov Kokshetau University - je vysokoškolská instituce s vysoce kvalifikovaným personálem a pedagogickým potenciálem, dobrými materiálními a technickými zdroji. Je to jedna z předních vysokoškolských institucí v Kazachstánu, která poskytuje licencované vzdělávací služby odpovídající moderním požadavkům trhu práce.

  • Karagandy, Kazachstán

  Technická univerzita v Karagandě je jednou z předních technických vysokých škol v Kazachstánu. Zřízení důlního institutu bylo významnou událostí nejen pro Karagandu, ale také pro Střední Kazachstán. V současné době má univerzita devět fakult. Univerzita školí odborníky na více než 46 specialit.

  • Nur-Sultan, Kazachstán

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) je veřejná vysoká škola v Kazachstánu. Kazakh National University Of Arts je jednou z nejprestižnějších univerzit v Kazachstánu a pohodlně sedí mezi 90 nejlepšími univerzitami v zemi.

  • Almaty, Kazachstán

  Pobočka Almaty na „Petrohradské humanitární univerzitě odborů“ může získat ruské vzdělání v Kazachstánu. Pobočka v Almaty je jedním z největších renomovaných center pro vzdělávání profesionálů na nejvyšší úrovni. Právem se stala jednou z předních vysokých škol v Kazašské republice.

  • Shymkent, Kazachstán

  Státní univerzita v jižním Kazachstánu, pojmenovaná po M. Auezově, je největší a diverzifikovanou univerzitou v Kazašské republice, vědeckým, vzdělávacím, intelektuálním a kulturním centrem regionu. M Univerzita připravuje odborníky pro všechna odvětví hospodářství, vědy a kultury regionu, republiky a světového prostoru.

  • Ust'-Kamenogorsk, Kazachstán

  Již čtyři desetiletí je SARSEN AMANZHOLOV EAST KAZAKHSTAN UNIVERSITY jednou z předních univerzit v republice a SSSR. Univerzita je aktivním členem Euroasijské asociace univerzit.

  • Uralsk, Kazachstán

  West Kazakhstan State University , pojmenovaná podle M. Tememisova, jedné z prvních univerzit v Kazašské republice, podepsala Bolonskijskou deklaraci zaměřenou na formování světového vzdělávacího prostoru.

  • Almaty, Kazachstán

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Kazachstán

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nur-Sultan, Kazachstán

  Školení v Euroasijském humanitárním institutu ( EAGI ) umožňuje získat prestižní a požadované celodenní a částečné vzdělání a omezené termíny týkající se specializací bakalářského studia.