Keystone logo
Kyrgyzstán

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Kyrgyzstán 2024

Počet institucí: 4
  • Jalal-Abad, Kyrgyzstán

  Státní univerzita Jalal-Abad je veřejná instituce určená k poskytování vysokoškolského vzdělávání v následujících oborech: elektronika, energetika; konstrukce; vzdělání; zemědělsko-průmyslový komplex. Univerzita si vysoce váží prosazování ctnostných ideálů a koncepce vzdělávání všech osob.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Od svého založení považovala Kyrgyzstánská turecká univerzita Manas v rámci svých hlavních povinností provádění kvalifikovaných vzdělávacích studií mezi turkickými republikami. Naše univerzita si klade za cíl pomoci turecké mládeži vybavené moderním a současným vzdělávacím systémem se společným porozuměním vychovávat vědomé, soběstačné a odpovědné jedince.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz State Technical University , pojmenovaná podle I.Razzakova ( KSTU ), je vlajkovou lodí inženýrského vzdělávání v Kyrgyzstánu. Univerzita připravuje vysoce kvalifikované odborníky v různých oborech pro naši republiku, blízkou i vzdálenou.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  University Of Central Asia ( UCA ) je soukromá, nezisková, sekulární univerzita. Posláním University Of Central Asia je podporovat sociální a ekonomický rozvoj Střední Asie.