Keystone logo
Kyrgyzstán

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Kyrgyzstán 2024

Počet institucí: 9
  • Bishkek, Kyrgyzstán

  ALA-TOO MEZINÁRODNÍ UNIVERZITA se skládá z pěti bloků s učebnami a laboratořemi vybavenými internetem a moderními interaktivními tabulemi. V AIU jsou čtyři fakulty, tři instituty a 16 kateder. Primárním vyučovacím jazykem je angličtina. Pomocnými jazyky je ruština, kyrgyzština a turečtina.

  • Jalal-Abad, Kyrgyzstán

  Státní univerzita Jalal-Abad je veřejná instituce určená k poskytování vysokoškolského vzdělávání v následujících oborech: elektronika, energetika; konstrukce; vzdělání; zemědělsko-průmyslový komplex. Univerzita si vysoce váží prosazování ctnostných ideálů a koncepce vzdělávání všech osob.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz National University pojmenovaná podle Jusupa Balasagyna (KNU) je veřejná vysoká škola v Kyrgyzstánu. Jedná se o nejstarší a největší instituci vysokoškolského vzdělávání v Kyrgyzské republice. Hlavní kampus univerzity se nachází v Biškeku - hlavním městě Kyrgyzstánu.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz National Agrarian University , pojmenovaná po KISkriabin, je veřejná vysoká škola v Kyrgyzstánu. Hlavní kampus se nachází v srdci hlavního města Kyrgyzstánu - Biškeku. Kyrgyz National Agrarian University , pojmenovaná po KISkriabin, sebevědomě zaujímá místo mezi 20 nejlepšími kyrgyzskými univerzitami.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Od svého založení považovala Kyrgyzstánská turecká univerzita Manas v rámci svých hlavních povinností provádění kvalifikovaných vzdělávacích studií mezi turkickými republikami. Naše univerzita si klade za cíl pomoci turecké mládeži vybavené moderním a současným vzdělávacím systémem se společným porozuměním vychovávat vědomé, soběstačné a odpovědné jedince.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz State Technical University , pojmenovaná podle I.Razzakova ( KSTU ), je vlajkovou lodí inženýrského vzdělávání v Kyrgyzstánu. Univerzita připravuje vysoce kvalifikované odborníky v různých oborech pro naši republiku, blízkou i vzdálenou.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  Kyrgyz Economic University , pojmenovaná podle M. Ryskulbekova, je jedinou vzdělávací institucí v naší zemi, která se vyvinula z FTSST (Frunze Technical School of Soviet Trade) na univerzitu. Naše univerzita je jedním z vůdců modernizačního systému vysokoškolského vzdělávání v Kyrgyzské republice.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  University Of Central Asia ( UCA ) je soukromá, nezisková, sekulární univerzita. Posláním University Of Central Asia je podporovat sociální a ekonomický rozvoj Střední Asie.

  • Bishkek, Kyrgyzstán

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...