Keystone logo
Libanon

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Libanon 2024

Počet institucí: 10
  • Jdeideh, Libanon

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beit El Chaar, Libanon

  Notre Dame University-Louaize (NDU), libanonská nejvýznamnější nezisková katolická instituce vysokoškolského vzdělávání a jediná libanonská univerzita, která přijímá americký model vzdělávání svobodných umění, s potěšením oznamuje, že byla akreditována New England Commission for Higher Education (NECHE) dříve známá jako Komise pro instituce vysokoškolského vzdělávání (CIHE) New England Association of Schools and Colleges, Inc. (NEASC).

  • Souq El Gharb, Libanon

  University Of Balamand , která je progresivní institucí vysokoškolského vzdělávání, zmocňuje vědce i absolventy klást nekonvenční otázky a mezioborové hranice, aby zachovala svobodu myšlení a obohatila mezikulturní dialog v Libanonu a arabském světě.

  • Mount Lebanon Governorate, Libanon

  Vytvoření Lebanese University bylo myšlenkou poprvé zmíněnou v projevu bývalého ministra zahraničních věcí Hamida Frangieha během závěrečného ceremoniálu třetí konference UNESCO v Bejrútu, která se konala dne 11. prosince 1948, během níž řekl: „Libanon doufá, že vidět vytvoření Lebanese University v duchu UNESCO "

  • Damour, Libanon

  Hlavní vizí univerzity je stát se průkopníkem v oblasti kvality vzdělávání, akademické integrity a vědeckého výzkumu. MUBS je odhodlána vytvářet svědomité světové vůdce, kteří jsou příkladní ve své morální, profesionální a vzdělávací dokonalosti.

  • Mazraat El Daoudiyeh, Libanon

  Phoenicia University (PU) je nezisková, soukromá a neselektářská oficiálně licencovaná instituce vysokoškolského vzdělávání. Univerzita zahrnuje šest vysokých škol: architektura a design, umění a vědy, obchod, strojírenství, právo a politologie a veřejné zdraví. Areál PU se nachází v okrese Zahrani v jižním Libanonu, pouhých 40 minut jízdy od mezinárodního letiště v Bejrútu. PU je v současné době považována za jednu z nejrychleji rostoucích vysokoškolských institucí v zemi.

  • Beirut, Libanon

  BAU se od svého založení v roce 1960 zavázala nabízet vynikající vzdělávací programy a poskytovat komplexní prostředí pro akademickou kreativitu a rozvoj vůdčích schopností, vštěpovat koncept sociální odpovědnosti při respektování rozmanitosti a multikulturního porozumění.

  • Ghobeiry, Libanon

  USAL poskytuje kvalitativní akademické vzdělání a podporuje vědecký výzkum. Stimuluje intelektuální, vědecké, sociální, kulturní a sportovní potenciály studentů. Přispívá k formování mladé generace zmocněné vědami, zkušenostmi, profesionalitou a etikou. Jeho absolventi jsou humánní a vědečtí, dokáží se přizpůsobit moderní společnosti a jsou kvalifikovaní k tomu, aby svými schopnostmi a talentem vyhověli potřebám místního a globálního trhu práce.

  • Mechref, Libanon

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lebanon Online, Libanon

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...