Keystone logo
Malajsie

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Malajsie 2024

Počet institucí: 32
  • Kuala Lumpur, Malajsie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ulu Tiram, Malajsie

  Vysoká škola oficiálně zahájila činnost v lednu 2001 v pokorné šestipodlažní kancelářské budově v srdci města Johor Bahru. Dnes se rozrostla na jednu z předních vysokých škol v jižní Malajsii a produkovala významné studentské úspěchy v oblasti účetnictví, managementu, práva a předuniverzitního vzdělávání.

  • George Town, Malajsie

  DISTED, první soukromá nezisková instituce vysokoškolského vzdělávání v Penangu, kterou vlastní Wawasan Education Foundation, se zavázala poskytovat vzdělávání a školení mladým studentům, aby sloužili potřebám průmyslu a komunity. Vzkvétá na důvěře komunity a na silných stránkách jejích programů, péče o zaměstnance a studenty.

  • Kota Bharu, Malajsie

  Twintech International University College Of Technology (TWINTECH) sahá do roku 1993, kdy ji založil Allahyarham čestný senátor profesor Datuk Dr. Ismail Md. Salleh, kde byla univerzitní vysoká škola dříve známá jako Twintech Institute of Technology.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  The One Academy je vysoká škola akreditovaná MQA se statusem MSC, která má formální přidružení k renomovaným univerzitám a univerzitám po celém světě.

  • George Town, Malajsie

  SENTRAL College Penang potěšením hraje zásadní roli při zajišťování programů vysokoškolského vzdělávání, které uspokojí různé potřeby studentů, kteří si chtějí přát získat celosvětově uznávanou kvalifikaci při plnění svých kariérních cílů.

  • Cyberjaya, Malajsie

  Polovinu světové populace tvoří mladí lidé do 25 let. Jen málo z nich se účastní rozhodnutí, která ovlivňují jejich způsob života, touhy, zájmy a budoucnost.

  • Perak, Malajsie

  Universiti Sultan Azlan Shah Malaysia (USAS) byl původně známý jako Kolej Islam Darul Ridzuan (KISDAR). To bylo založeno v roce 1999 islámskou náboženskou radou a malajskými celními orgány Perak a zaregistrováno islámským náboženským oddělením Perak v rámci školního kontrolního nařízení - islámské náboženské školy 1996.

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  Malajsijská přední univerzitní vysoká škola se specializací na obchod, kulinářské umění, komunikační a mediální umění, pohostinství, cestovní ruch a odvětví služeb zdůrazňuje zážitkové učení.

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  Elite International College (EIC) je soukromá vzdělávací instituce ve stoprocentním vlastnictví South East Asia Academy Sdn Bhd. Strategicky umístěný v srdci zlatého trojúhelníku a centrální obchodní čtvrti Kuala Lumpur je EIC snadno přístupný místním i mezinárodním komunitám různými dopravními prostředky. .

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  Společnost Advance Tertiary College (ATC College), která byla založena v roce 1987, založila tradici excelence a rozpoutala cestu mnoha absolventům s vyznamenáním a výsledky světové úrovně.

  • Kampung Kubang Sawa, Malajsie

  Výuka na AeU nemá žádné hranice a naše možnosti nejsou geograficky omezeny.

  • Ipoh, Malajsie

  Taj International College (TIC), založená v roce 1996, se zaměřuje na rozvoj lidského kapitálu prostřednictvím kompletního vzdělávání, odborného výcviku a rozvoje, e-learningu a řešení souvisejících s ICT a vzdělávacího poradenství.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Vatel má 50 pohostinských škol umístěných v Evropě, Americe, Asii a Africe.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  V roce 1988 založil Tetsuo Saito Akademii grafického designu Saito. Vlastně chtěl učit o kráse japonského jazyka a kultury. Namísto toho s mimořádným podnikatelským instinktem sestavil pan Saito první malajský diplom v oboru grafického designu, čímž se Saito Academy stala místními průkopníky v oblasti designu.