Keystone logo
Omán

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Omán 2024

Počet institucí: 8
  • Muscat, Omán

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Seeb, Omán

  Vysoká škola inženýrství, dříve známá jako Caledonian College Of Engineering , byla založena v roce 1996. První soukromá vysoká škola inženýrství v Ománském sultanátu. Nabízí vysokoškolské a magisterské programy inženýrství v souladu s mezinárodními standardy a programy UG jsou akreditovány IET (UK) a CIOB (UK); instituce je akreditována OAAA (Omán)

  • Sohar, Omán

  College of Applied Sciences - Sohar je jednou ze šesti vysokých škol pod ministerstvem vysokého školství, která byla založena v roce 1990 a nachází se ve městě Sohar v provincii Severní Albatinah. Vize vysokých škol spočívá v tom, že hrají zásadní roli při prezentaci Ománu světu jako rozvojovému národu, což se odráží v přispívání do oblasti aplikovaných věd a ve vývoji znalostní komunity v souladu s ománskými kulturními normami.

  • Muscat, Omán

  Scientific College of Design je soukromá umělecká a designová instituce vyššího vzdělávání se sídlem v Maskatu v Ománském sultanátu. Vysoká škola byla zřízena ministerským výnosem a regulována ministerstvem vysokého školství a oficiálně zahájila své akademické programy a služby v říjnu 2004. Vysoká škola je řízena správní radou pod vedením generálního ředitelství soukromých univerzit a vysokých škol.

  • Sohar Port, Omán

  International Maritime College Oman (IMCO) je jedinečná vysoká škola v Ománu, zemích GCC i jinde. Společnost IMCO byla založena 24. dubna 2005 a je ve vlastnictví vlády Ománu (ASYAD).

  • Sur, Omán

  Sur University College (SUC) byla založena v roce 2001 na základě schválení pořadového čísla Rady pro vysokoškolské vzdělávání MHE / MO / 2001/3/211. Vysoká škola se také zaregistrovala jako společnost s ručením omezeným (LLC) v Oman Trading & Industry of Chamber pod vynikající kategorií s obchodním rekordním číslem: 4/10194/4. Je to jedna ze společností spadajících pod skupiny společností Mubarak Bahwan.

  • Muscat, Omán

  Tady víme, že vaše příležitosti v odvětví cestovního ruchu a pohostinství jsou nekonečné. Naší úlohou je pomoci vám je realizovat. Ať už hledáte krátký kurz k posílení svého profesního rozvoje, diplomovaný diplom nebo šanci studovat bakalářský titul, najdete tu správnou příležitost, která odpovídá vašim potřebám a vzbuzuje vaši představivost.

  • Muscat, Omán

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...