Keystone logo
Omán

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Omán 2023

Počet institucí: 25
  • Muscat, Omán

  Muscat University Muscat, která se nachází v srdci Muscatu, byla založena v roce 2016 s posláním transformovat jednotlivce a komunity prostřednictvím vyučování a učení zaměřeného na průmysl, na základě výzkumu, které je přísné a relevantní. Úspěchu dosáhneme poskytováním příznivého vzdělávacího prostředí v inkluzivní kultuře globálního občanství.

  • Al Jazirah Al Hamra, Spojené arabské emiráty
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 8 více

  Ascencia Business School poskytuje studentům příležitost studovat mezinárodní univerzitní programy, zatímco žijí ve Spojených arabských emirátech. Naším hlavním cílem je poskytnout všem našim studentům kvalitní a nákladově efektivní vzdělání a jsme pyšní na udržování nejvyšších akademických standardů. Ascencia Business School dobře rozumí místnímu trhu a má obrovské množství zkušeností s řízením vzdělávání od roku 2006. Prozkoumali jsme trh na Blízkém východě a našli jsme způsoby, jak úspěšně uvést na trh plně akreditované, schválené a uznávané osnovy. Naše kurzy jsou poskytovány západními kvalifikovanými lektory, kteří mají doktoráty a jsou čerpáni z akademiků a mají příslušné průmyslové zkušenosti.

  • Seeb, Omán

  Univerzita Sultan Qaboos je uskutečněním slibu, který Jeho Veličenstvo Sultan Qaboos Bin Said oznámil během 10. výročí Ománského národního dne v roce 1980. Stavba byla zahájena v roce 1982 a první studenti Sultan Qaboos University byli zapsáni v roce 1986. V souladu s královskými směrnicemi Jeho Veličenstva začala univerzita s pěti vysokými školami; jmenovitě lékařství, strojírenství, zemědělství, vzdělávání a věda. Kromě toho, College of Arts byla založena v roce 1987, po College of Commerce and Economics, která byla vyvinuta v roce 1993. Vysoká škola práva se připojila k univerzitě v roce 2006 a nakonec byla v roce 2008 založena Vysoká škola ošetřovatelství.

  • Al Buraimi, Omán

  Al Buraimi University College je první univerzitní vysokou školou v Al Buraimi Governorate. Jeho založení bylo okamžitým interpretačním aktem a skutečnou odpovědí na nejvyšší výzvu Jeho Veličenstva, sultána Qaboose Bin Saeeda, ať odpočívá v pokoji soukromému sektoru, aby začal investovat do vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím zakládání nových soukromých akademických institucí, které se zavázaly podporovat větší vzdělávací příležitosti v různých akademických oborech pro ománské potenciální studenty s cílem uspokojit potřeby místního trhu práce s kvalifikovanými místními potenciály, aby se vyrovnali s globálními ekonomickými změnami. Studium na vysoké škole zahájené na začátku druhého semestru akademického roku (2003 – 2004) bylo dynamickým výchozím bodem založeným na neuvěřitelných zkušenostech partnerství s California State University za účelem dosažení extrémního přínosu jejích zkušeností a pokročilá akademická odbornost v akademických oborech, vědecký výzkum, zajišťování kvality atd. Kromě toho cenná administrativní a technická pomoc ministerstva vysokého školství významně pomohla škole stát se průkopníkem ostatních vysokých škol a univerzit v regionu. Čestné pokyny Jeho Veličenstva, ať odpočívá v pokoji, byly základním kamenem pro stanovení základních pravidel a účinných postupů pro akademické instituce pro rozvoj akademických znalostí a odborných dovedností. To by zase umožnilo současným a dalším generacím efektivně a kreativně sloužit komunitě a zemi. Kromě toho fyzická a intelektuální podpora nabízená akademickým fakultám podnítila udržení nejvyšších vzdělávacích standardů kompatibilních s mezinárodními kritérii kvality. Administrativní a akademičtí pracovníci vysoké školy věnovali značnou pozornost těmto náležitostem, počínaje zřízením zařízení vedoucích k inovaci, experimentování a kreativitě v novém kampusu, používáním moderních výukových technik a konečně budováním kompetentních lidských zdrojů schopných poskytovat znalosti studentů k podpoře blahobytu a pokroku země.

  • Muscat, Omán

  Historie n?mecké University of Technology (GUtech) m?že být vysledována až do roku 2003, kdy vizioná? Omanis uvažoval o založení vysoce kvalitní technické univerzity v Ománu. Tato vize byla inspirována pokyny Jeho Veli?enstva Sultána Qaboose pro poskytování kvalitního vysokoškolského vzd?lávání v Ománu soukromými investory.

  • Muscat, Omán

  Historie německé University of Technology (GUtech) může být vysledována až do roku 2003, kdy vizionář Omanis uvažoval o založení vysoce kvalitní technické univerzity v Ománu. Tato vize byla inspirována pokyny Jeho Veličenstva Sultána Qaboose pro poskytování kvalitního vysokoškolského vzdělávání v Ománu soukromými investory.

  • Sharjah, Spojené arabské emiráty
  • Oman Online, Omán
  • + 7 více

  Exeed College, představený v roce 2016, je prestižní podnik Westford Education Group poskytující nejlépe hodnocené online/částečný úvazek akademické programy. Prvotřídní poskytovatel správy vzdělávání se sídlem ve Spojených arabských emirátech, Exeed College usnadňuje doktorské programy v podnikové správě a vzdělávání, specializované programy MBA, magisterské programy ve vzdělávání, a různé programy kvalifikace učitelů díky své rozsáhlé přítomnosti v GCC, Afričan, asijský, Jihovýchodní a evropské země.

  • Muscat, Omán

  - Národní institut pohostinství - je předním poskytovatelem kvalitního odborného vzdělávání pro odvětví pohostinství, stravování a cestování v oblasti Perského zálivu. Nachází se v ománském Maskatu a pracuje s jasným záměrem poskytovat co nejkomplexnější a profesionální školení.

  • Seeb, Omán

  Vysoká škola inženýrství, dříve známá jako Caledonian College Of Engineering , byla založena v roce 1996. První soukromá vysoká škola inženýrství v Ománském sultanátu. Nabízí vysokoškolské a magisterské programy inženýrství v souladu s mezinárodními standardy a programy UG jsou akreditovány IET (UK) a CIOB (UK); instituce je akreditována OAAA (Omán)

  • Muscat, Omán

  MGi - Modern Gulf Institute - nabízí obchodní a profesní rozvoj, management a soft skills tréninkové programy a workshopy, stejně jako kurzy zaměřené na pomoc studentům zlepšit jejich anglický jazyk, IELTS a počítačové dovednosti pro osobní a profesionální rozvoj. Nabízíme konzultační a výkonné koučovací řešení.

  • Sohar, Omán

  College of Applied Sciences - Sohar je jednou ze šesti vysokých škol pod ministerstvem vysokého školství, která byla založena v roce 1990 a nachází se ve městě Sohar v provincii Severní Albatinah. Vize vysokých škol spočívá v tom, že hrají zásadní roli při prezentaci Ománu světu jako rozvojovému národu, což se odráží v přispívání do oblasti aplikovaných věd a ve vývoji znalostní komunity v souladu s ománskými kulturními normami.

  • Muscat, Omán

  Scientific College of Design je soukromá umělecká a designová instituce vyššího vzdělávání se sídlem v Maskatu v Ománském sultanátu. Vysoká škola byla zřízena ministerským výnosem a regulována ministerstvem vysokého školství a oficiálně zahájila své akademické programy a služby v říjnu 2004. Vysoká škola je řízena správní radou pod vedením generálního ředitelství soukromých univerzit a vysokých škol.

  • Al Azaiba South, Omán

  Pioneer Institute of Management and Technology je přední školení GCC v Muscatu v Ománu. Nabízíme řadu vzdělávacích programů v oblasti informačních technologií, databázových technologií, projektového managementu, měkkých dovedností a mnoha dalších. Řídí jej tým neuvěřitelně talentovaných profesionálů, kteří mají více než 30 let zkušeností v oblasti IT a podnikového školení.

  • Birkat Al Mouz, Omán

  The University Of Nizwa (UoN) byla založena v Ománském sultanátu v roce 2004 jako fakulta řízená nezisková soukromá univerzita. Nachází se 140 km od hlavního města Maskatu ve vnitrozemí Al-Dakhiliya poblíž historického bývalého hlavního města Nizwa. Univerzita usiluje o poskytnutí progresivního a bezpečného vzdělávacího prostředí, které respektuje tradice a hodnoty sultanátu.

  • Sohar Port, Omán

  International Maritime College Oman (IMCO) je jedinečná vysoká škola v Ománu, zemích GCC i jinde. Společnost IMCO byla založena 24. dubna 2005 a je ve vlastnictví vlády Ománu (ASYAD).