Keystone logo
Portugalsko

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Portugalsko 2023

Počet institucí: 89
  • Lisbon, Portugalsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lisbon, Portugalsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Braga, Portugalsko

  Universidade Católica Portuguesa (UCP) je referenční institucí v portugalském systému vysokoškolského vzdělávání. S trochou konce 50 let, je to nejlepší univerzita v Portugalsku od Times Higher Education, již druhý rok po sobě. S reputací excelence, výzkum na vysoké úrovni, a silné spojení se společností, UCP je národní instituce, se čtyřmi centry. Integrace 16 fakult, z podnikové ekonomiky, Právo, na zdravotní vědy, Humanitní, nebo teologie, byl více než 37 000 Vysokoškolák, 12 000 Masters, a 700 Doktorské tituly ve více než 170 Programy.

  • Poitiers, Francie
  • Iași, Rumunsko
  • + 5 více

  Evropský kampus městských univerzit (EC2U) je multikulturní a multi-kulturní aliance skládající se ze sedmi dlouholetých, vzdělávání- a výzkum vedený, lokálně a globálně angažované univerzity ze čtyř různých regionů Evropské unie: University of Coimbra, University of Iași, University of Jena, University of Pavia, University of Poitiers (Koordinátor), University of Salami a University of Turku. Ambicí Aliance je vytvořit inovativní prostor umožňující volnému toku mobility mezi sedmi univerzitami a přidruženými městy.

  • Lisbon, Portugalsko

  Držet krok s měnící se dobou a respektovat její požadavky. Být příkladem hodný následování. Naplnit hrdostí ty, kteří se spolu s námi rozhodli přispět ke spravedlivější a lepší společnosti. To je závazek NOVA School of Law .

  • Lisbon, Portugalsko

  ULisboa je zodpovědná za to, aby se město Lisabon stalo jedním z velkých evropských hlavních měst kultury a vědy, protože každoročně přivítá více než 9 000 zahraničních studentů – přibližně 17,8 % z celkového počtu studentů – z více než 100 zemí, hledají vysoce kvalitní vzdělání a také odlišnou kulturu, nádherné počasí a pohostinnost, kterou Lisabon a Portugalsko mohou nabídnout.

  • Rio de Mouro, Portugalsko

  Vytvoření Católica Medical School je projektem Universidade Católica Portuguesa již více než 20 let, ale teprve nyní se pro jeho vznik sešly ty správné podmínky. Naše lékařská fakulta začíná svou cestu v jedinečném okamžiku naší civilizace: pandemií v globálním měřítku, která si vynutila tolik změn, obtíží, otázek a pochybností, které nás nutí přehodnotit dvě základní oblasti pro člověka: vzdělání a zdravotní péči. S velkým nadšením a smyslem pro zodpovědnost se věnujeme vytvoření této lékařské fakulty, která je si jistá její obrovskou hodnotou pro ty, kdo se zabývají lékařskou praxí, a také přispíváme k excelenci výuky medicíny v Portugalsku. .

  • Monte de Caparica, Portugalsko

  Od svého vzniku je Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior, CRL komunitou studentů, učitelů a zaměstnanců, jejichž posláním je „zasvěceno pokroku ve znalostech, učení a vzdělávání svých studentů ve službách zlepšování zdravotních podmínek globální společnost v 21. století“. V Portugalsku je již dlouhou dobu srovnávací institucí ve výuce zdraví.

  • London, Spojené království
  • Helsinki, Finsko
  • + 5 více

  Programy EIT Digital Summer School jsou otevřené pro studenty bakaláře a magisterského studia, mladí profesionálové, a další, kteří se chtějí hluboce ponořit do rozvíjejících se digitálních technologií, naučit se, jak proměnit technologii v podnikání, a nakonec zahájit hluboké technologické startupy. Učte se od fakulty a zaměstnanců našich špičkových technologických partnerských univerzit v EU. Získejte praktické zkušenosti prostřednictvím firemních případů, projektové práce a spolupráce. Výuka za konkurenceschopné ceny. Bavte se při setkání a vytváření sítí s podobně smýšlejícími studenty z celého světa!

  • Lisbon, Portugalsko
  • Porto Salvo, Portugalsko
  • + 1 více

  Instituto Superior Técnico (Técnico) je technická škola lisabonské univerzity. Técnico vzniklo před téměř 11 desetiletími a má přibližně 12 000 studentů více než 60 různých národností. Técnico je v Portugalsku nejlépe hodnoceno a je mezinárodně uznáváno za svou akademickou a vědeckou excelenci v oblasti inženýrství, architektury, vědy a technologie, za podporu vztahu mezi univerzitami, podniky a společností a za povzbuzování inovací, podnikání, vytváření pracovních míst a znalost.

  • Evora, Portugalsko
  • Rome, Itálie
  • + 1 více

  Cílem tohoto programu je poskytnout studentům specializované dovednosti v archeologii a analytické charakterizaci materiálů od pravěku (megalitu) až po klasické časy (řecké a římské). Studium a konzervace materiálů kulturního dědictví je výzkumná oblast se silnou multidisciplinární konotací a vyžaduje dovednosti, které pokrývají oblasti humanitních a vědeckých výzkumů. ARCHMAT poskytuje společnou integrovanou platformu pro vynikající studenty pocházející buď z přírodovědného nebo humanitního vzdělání, aby pochopili pokročilé vědecké metody používané ke zkoumání archeologických materiálů, a jeho cílem je vytvořit vysoce specializované profesionální odborníky v nově vznikající oblasti archeologie, tj. aplikovaných fyzikálně-chemických věd. ke studiu materiálů archeologického a kulturního dědictví.

  • Lisbon, Portugalsko

  NOVA University Lisbon byla založena 11. srpna 1973 a je nejmladší ze tří státních univerzit v Lisabonu. Univerzita integrovaná v rámci rozšiřování a diverzifikace vysokoškolského vzdělávání přijala nový model v portugalském systému, který zdůrazňoval interdisciplinární přístupy, technologický vývoj a současně zajišťoval nabídky v tradičních akademických oblastech, včetně medicíny, věd a humanitních věd.

  • Porto, Portugalsko

  Velká univerzita převádí své základní hodnoty do sociálního dopadu, měří ambice se sociální odpovědností a pracuje ne pro zisk několika, ale pro dobro lidstva. Jako přední výzkumná univerzita přispívá Universidade Católica Portuguesa k posílení společnosti produkcí vědy, která mění život, má vzdělané občany a perspektivní podnikatele.

  • Lisbon, Portugalsko

  Vítejte na Fakultě humanitních věd! Fakulta humanitních věd (proslulá portugalskou zkratkou FCH), která je proslulá kultivací interdisciplinárního výzkumu a pedagogického prostředí, poskytuje širokou škálu vysokoškolských, magisterských a doktorských studijních programů, které jsou zakotveny kolem pěti klíčových vědeckých oborů - komunikační vědy, sociální vědy, Kulturní studia, filozofie a psychologie - a dva ústavy: Ústav rodinných věd a Ústav orientálních studií.

  • Portalegre, Portugalsko

  Polytechnika v Portalegre je veřejná instituce vysokoškolského vzdělávání, která integruje Vyšší školu škol a sociálních věd (ESECS-IPPortalegre), Vyšší školu technologie a managementu (ESTG-IPPortalegre) a Vyšší zdravotnickou školu (ESS-IPPortalegre). v Portalegre a Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre) v Elvas.