Keystone logo
Rusko

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Rusko 2023

Počet institucí: 26
  • Moscow, Rusko

  Jsme Skoltech - nová mezinárodní anglicky mluvící univerzita STEM v Moskvě v Rusku. Za pouhých 8 let jsme sjednotili desítky vědců a celosvětově uznávaných profesorů, vybudovali ohromující kampus, zřídili laboratoře světové třídy a dostali se mezi 100 nejlepších mladých univerzit v indexu přírody.

  • Saint Petersburg, Rusko

  SSE Rusko je jedinou mezinárodní obchodní školou, která je akreditována pro výuku na území Ruska a nabízí plný evropský studijní program MBA pro zkušené manažery, otevřené programy pro vedoucí různých úrovní zkušeností a speciálně přizpůsobené programy pro ruské i mezinárodní společnosti . To znamená jedinečnou příležitost získat uvnitř ruských hranic kvalitní evropské vzdělání z mezinárodních fakult, které je konkurenceschopné na domácích i globálních trzích.

  • Moscow, Rusko
  • Nizhny Novgorod, Rusko
  • + 4 více

  Eurasijská škola řízení a administrace (EMAS Business School) je jednou z předních obchodních škol, odborník na strategické řízení a programy MBA v zemích Evropy, Ruska a SNS.

  • Volgograd, Rusko

  Volgograd State University má za cíl vyškolit vysoce kvalifikovaný personál a ve spolupráci se státem, obchodem a veřejností produkovat nové znalosti pro ekonomiku a sociální sféru v prioritních národních oblastech vědy, techniky a technologie. Jedinečné zeměpisné umístění umožňuje univerzitě sloužit jako vědecký a vzdělávací most, který spojuje evropské a asijské úspěchy vědy a inovací. Volgograd State University snaží zlepšit kapacitu fakulty a materiálně-technické zázemí, aby propojila svůj výzkum a výuku na nejvyšší světové úrovni. Aktivně podporuje mezinárodní spolupráci a strategickou spolupráci se sousedními zeměmi v oblasti vědy, vzdělávání a kultury. Volgograd State University má licenci k provádění vzdělávacích aktivit a osvědčení o státní akreditaci.

  • Novosibirsk, Rusko

  Novosibirská státní univerzita se nachází ve světově proslulém vědeckém centru - Akademgorodok. 80% členů fakulty NSU tvoří vědci ze sibiřské pobočky Ruské akademie věd. Výuka tedy probíhá v úzké souvislosti s vědeckými úspěchy světové úrovně. Vše je v docházkové vzdálenosti do našeho kompaktního kampusu: univerzitní koleje, sportovní centrum, stadion, 35 vědeckých ústavů a inovativní technopark (Academpark) jsou vzdálené 10 minut chůze od kampusu. NSU je moderní univerzita, která prokazuje rychlý a dynamický růst. V roce 2007 byla NSU jednou z 57 ruských univerzit, která zvítězila v soutěži inovativních vzdělávacích programů národního vzdělávacího projektu. 2009 NSU získala status Národní výzkumné univerzity Počínaje rokem 2013 NSU spolu s dalšími 21 ruskými univerzitami se zúčastnil programu 5-100, jehož cílem je postup ruských univerzit do skupiny 100 nejlepších světových univerzit

  • Russia Online, Rusko
  • Kursk, Rusko

  KSMU Kursk State Medical University ( KSMU ) má prestižní úroveň ve výuce obecné lékařské, stomatologické a farmacie v angličtině a přípravě zahraničních studentů. Tato obsazenost se ukázala jako nejstarší lékařská univerzita vyučující anglické médium v Rusku a držela největší počet zahraničních studentů z různých národností, jako v jejich sférách.

  • Kirov, Rusko

  Vyatka State University (VyatSU) je klasická univerzita s širokou škálou profesionálních vzdělávacích programů. Univerzita prošla slavnou cestou formace a rozvoje. Dnes je významným vzdělávacím, výzkumným a produkčním komplexem v regionu s širokou škálou profesionálních vzdělávacích programů a velkým výzkumným potenciálem.

  • Novosibirsk, Rusko

  Výuka uzdravování je mnohem složitější než výuka jakékoli jiné profese na světě. Mnoho generací skvělých lékařů a vědců v průběhu let absolvovalo Novosibirsk State Medical University v Novosibirsku (NSMU). Mezi našimi absolventy jsou akademici, profesoři, vedoucí mnoha lékařských institucí.

  • Irkutsk, Rusko

  Baikal State University je skvělou volbou pro vysoce motivované mladé lidi se zájmem o profesionální rozvoj v široké škále oblastí. Hlavním posláním BSU je vstoupit na globální trh vysokoškolského vzdělávání s různými současnými bakalářskými, magisterskými a doktorskými programy a poskytovat vysoce kvalitní výuku a rozvoj zaměstnanců.

  • Novosibirsk, Rusko

  Novosibirská státní univerzita (Rusko), která se nachází v samém srdci Akademgorodoku, je světově proslulým výzkumným centrem sibiřské pobočky Ruské akademie věd. Výsledky výzkumu prováděného pracovníky univerzity v oblasti jaderné fyziky, částicové fyziky, biotechnologie, vytváření nanomateriálů, laserových systémů nové generace, inovativní metody léčby rakoviny jsou známé po celém světě.

  • Barnaul, Rusko

  Stručná informace o vzdělávací organizaci: Pedagogická univerzita poskytuje vzdělávacímu systému města a regionu odborníky z různých profilů, školení učitelů, pedagogů, psychologů, logopedů, učitelů dalšího vzdělávání. Kromě toho AltSPU akumuluje potenciál pro rozvoj regionu, formuje učitele škol v regionu, jejichž cílem je rozvíjet kulturní a vzdělávací základ společnosti, trénovat a vzdělávat budoucí inženýry, lékaře a kulturní osobnosti.

  • Sochi, Rusko

  Autonomní nezisková organizace Ruská mezinárodní olympijská univerzita (RIOU) byla založena dne 21. října 2009 na základě memoranda o porozumění mezi Mezinárodním olympijským výborem (MOV), organizačním výborem v Soči 2014 a Ruským olympijským výborem a na základě vyhlášky Ruské federace č. 774.

  • Samara, Rusko

  Nayanova University - "Akademie pro nadané děti (Nayanova)" je atypická obecná vzdělávací organizace, která má právo provádět základní a doplňkové vzdělávací programy, které nepatří k typu takové vzdělávací organizace.

  • Moscow, Rusko

  Ruská univerzita přátelství národů ( RUDN University) je lídrem mezi ruskými vysokoškolskými institucemi v podílu mezinárodních studentů v mezinárodních žebříčcích.

  • Moscow, Rusko

  Dnes je BMSTU, Národní výzkumná univerzita v oblasti techniky a technologie, jednou ze tří předních univerzit v Rusku a řadí se mezi ruské technické univerzity. Podle průzkumů mezi zaměstnavateli je BMSTU jednou ze tří vysokých škol, jejichž absolventi jsou na trhu práce obzvláště žádáni. Čtenáři portálu «Expert», když byli požádáni, aby pojmenovali instituci, kterou považovali za nejvíce národní hrdost, zvolili Bauman University.