Keystone logo
Saúdská Arábie

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Saúdská Arábie 2024

Počet institucí: 32
  • Hamad Town, Bahrajn
  • Riyadh, Saúdská Arábie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sharjah, Spojené arabské emiráty
  • Oman Online, Omán
  • + 7 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ayn Ibn Fuhayd, Saúdská Arábie

  Prostřednictvím silného programu diplomů a kurzů na míru spojujících teorii a praxi od svého vzniku poskytl Josoor vzdělávací a školicí řešení pro více než 4000 účastníků a vybavil je dovednostmi a odbornými znalostmi pro řízení projektů a organizací ve sportovním průmyslu a poskytování prvotřídních služeb , významné sportovní a volnočasové akce.

  • Al Hofuf, Saúdská Arábie

  Jak nás těší King Faisal University , město znalostí v Oáze Al-Ahsa; přivítat vás prostřednictvím svého elektronického portálu a jeho oken s výhledem na úspěchy této starobylé univerzity a její úspěchy trvající více než čtyři a půl desetiletí od roku 1395 AH 1975, což odpovídá 1975 CE, a dále děkovat Všemohoucímu Bohu a poté s velkorysá péče a neomezená podpora, které se od našeho moudrého vedení dostává Kéž jí Bůh žehná a věří v průkopnickou a vůdčí roli svěřenou národním vzdělávacím a výzkumným institucím Přispívat k dosažení komplexního národního rozvoje.

  • Riyadh, Saúdská Arábie

  Riyadh Elm University , Dříve Riyadh školy zubního lékařství a farmacie (RCsDP) je soukromě podporovaný post-sekundární vzdělávací instituce se nachází v Rijádu v Království Saudské Arábie. Akademii byl v únoru 2004 oficiálně udělen souhlas Ministerstva vysokého školství Království Saúdské Arábie nabízet profesionální bakalářské studijní programy v zubním lékařství, zubní hygieně, zubní asistenci, farmacii a lékařské laboratorní technologii.

  • Riyadh, Saúdská Arábie

  V úterý 1. 1. 1419 AH (6. 5. 1998 nl) Jeho královská výsost korunní princ - kéž ho Bůh ochrání - nařídil sloučení islámské univerzity imáma Mohammada Ibn Sauda a univerzity krále Sauda v jižním regionu do jedné entity pod novou identitou „ King Khalid University “. Později, dne 3. 3. 1419 AH (7. 6. 1998 n. L.), Byl vydán královský dekret, dekret 7/78 / M k dokončení všech řádných postupů nezbytných k uskutečnění fúze. První rozpočet univerzity byl vydán dne 14. 9. 1419 AH (2. 1. 1999 nl) v rámci souhrnného státního rozpočtu.

  • Dammam, Saúdská Arábie

  Než vynikne název „Al Asala Colleges“, byla provedena podrobná studie o oborech, počtech studentů v jednotlivých oborech na úrovni Království a na úrovni každého města, které dosáhly nejlepších oborů z hlediska účasti studentů na oborech na jedné straně , požadavky saúdského trhu práce obecně a ve východní provincii zejména na straně druhé.

  • Mecca, Saúdská Arábie

  Království Saúdská Arábie je v popředí zemí islámského světa kvůli svému náboženskému postavení i historickému a civilizačnímu významu. Zahrnuje Qiblah (Ka`bah), kterému muslimové čelí během svých každodenních modliteb. Miliony lidských srdcí se navíc obracejí k Mekce a chtějí hrát Hajj a Umrah.

  • Industrial Area, Saúdská Arábie

  Majmaah University je jednou z nejnovějších univerzit v drahé domovině, která se připojila k systému mnoha velkých vědeckých budov, aby se stala přítokem univerzitního vzdělání a povolení pro obyvatele Al guvernéra Al Majmaah a gubernáty v rámci univerzity očekávají hodně jim nabídnout.

  • Tabuk, Saúdská Arábie

  Na základě principu integrace soukromého a veřejného sektoru v KSA při poskytování vysokoškolských služeb Ministerstvo vysokého školství podporuje soukromé vysoké školy ve všech akademických oborech. Jeho královská výsostní princ Fahad Bin Sultan, princ z regionu Tabuk, povzbudil investory k založení soukromé univerzity pro šíření kultury a vzdělání ve městě Tabuk, který má významnou geografickou polohu, která slouží regionu a jeho okolí.

  • Riyadh, Saúdská Arábie

  Soukromé vzdělávání v Království je svědkem oživení a velké pozornosti vlády kustoda krále dvou svatých mešit Salmana bin Abdulazize, ať ho Bůh zachová. Dar Al Uloom je jednou z nejvýznamnějších soukromých univerzit v Království zaměřenou na podporu vysokoškolského vzdělávání a investic do udržitelného lidského kapitálu.

  • Buraydah, Saúdská Arábie

  Je to jeden z administrativních regionů v Saúdské Arábii a jeho ředitelstvím je město Buraidah. Qassim je známý množstvím podzemních vod a poskytuje království Saúdské Arábie nejlepší druhy datlí a zeleniny. Klíčovými městy regionu jsou: Burajda, největší město, Onaizah, Maznib, Bukeiriyah, Badayea, Almaznib, Alkhabra, Rijád Alkhabra, Alasyah, Oklat Alsukoor, Dhariah, Oyoon Aljawa a další.

  • Riyadh, Saúdská Arábie

  Komunita PSU je poháněna společným účelem: vytvořit lepší svět prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a inovací. Jsme zábavní a nepředvídatelní, vynalézaví a umělečtí, posedlí čísly a vítaní k talentovaným lidem.

  • Taif, Saúdská Arábie

  Hlavní kampus Taif University v Taifu se v současné době nachází v Al-Hawiyya v provincii Taif v emirátu Makkah v západní oblasti Saúdské Arábie na východních svazích pohoří Sarawat v nadmořské výšce 1700 m nad mořem na jihozápadě Arabského moře. Poloostrov. TU má také tři pobočky v Taif Governorate: Taraba Branch (přibližně 150 km od Taif), Khurma Branch (přibližně 200 km od Taif) a Ranya Branch (350 km od Taif).

  • Jeddah, Saúdská Arábie

  Snažíme se dosáhnout institucionální excelence budováním udržitelných strategických partnerství s cílem urychlit rozvoj vzdělávacího procesu a specializovaných aplikovaných postupů.