Keystone logo
Spojené arabské emiráty

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Spojené arabské emiráty 2024

Počet institucí: 21
  • Ajman, Spojené arabské emiráty

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • North Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Canadian University Dubai (CUD) nabízí vysokoškolské a postgraduální studijní programy založené na předních světových mezinárodních osnovách. CUD se nachází v živé obchodní čtvrti města a dává studentům jedinečnou příležitost získat prvotřídní kanadské vzdělání a zároveň zažít dynamický životní styl Dubaje ve Spojených arabských emirátech.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  Khawarizmi International College (KIC) byla založena v roce 1985 a je vysokoškolskou institucí ve Spojených arabských emirátech akreditovanou ministerstvem školství. Od svého vzniku KIC poskytuje studentům řadu příležitostí, jejichž cílem je zlepšit jejich vzdělání a otevřít dveře do úspěšné budoucnosti.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  AUE byla založena v roce 2006 s akreditací od Komise pro akademickou akreditaci (CAA) pod záštitou ministerstva vysokého školství a vědeckého výzkumu ve Spojených arabských emirátech. AUE zažila zvýšený počet studentů z 25 zemí a následuje americký model vysokoškolského vzdělávání s programem všeobecného vzdělávání a systémem kreditních hodin. Univerzita se může pochlubit sedmi vysokými školami - mediální a masová komunikace, obchodní administrativa, právo, design, počítačové informační technologie, bezpečnost a globální studia a vzdělávání - s programy, které uspokojují současné i budoucí potřeby trhu. Studenti si vybírají z různých specializací, z nichž mnohé jsou na Blízkém východě jedinečné. Renomovaní profesoři s doktoráty z celého světa budují sebevědomí, znalosti a dovednosti studentů pomocí řady vysokoškolských a postgraduálních studijních programů. American University in the Emirates (AUE) se věnuje tomu, aby byla jednou z předních institucí vyššího vzdělávání na místní i regionální úrovni a poskytovala Pathway jak se stát kreativními, efektivními a produktivními členy komunity.

  • Academic City, Spojené arabské emiráty

  University of Birmingham je náročná a vyvíjí skvělé mozky po více než století. V univerzitním kampusu v Dubaji se věnujeme poskytování prvotřídní studijní zkušenosti vedené akademiky, kteří jsou odborníky ve svém oboru.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  SAE se 47 kampusy ve 23 zemích určuje globální měřítko pro kreativní mediální vzdělávání od roku 1976. SAE Dubaj kromě krátkého kurzu s hrdostí nabízí akreditované bakalářské tituly akreditované TEQSA v 5 oborech - animace, audio, design, film a hry. certifikáty. SAE nabízí australské vlády akreditované bakalářské tituly.

  • Ajman, Spojené arabské emiráty

  University College of Mother and Family Sciences je soukromá, soukromá a soukromá akademická instituce v rámci soukromého systému vysokoškolského vzdělávání, která má nezávislou právní subjektivitu a usiluje o dosažení cílů a záměrů Ministerstva vysokoškolského vzdělávání a vědeckého výzkumu popsaných v ustanovení federálního zákona č. (4) z roku 1992 o zřízení a organizaci ministerstva vysokoškolského vzdělávání a vědeckého výzkumu a rozhodnutí vydaná při jeho provádění.

  • Al Nahyan, Spojené arabské emiráty

  Společnost Higher Colleges of Technology (HCT), která byla založena v roce 1988, je největší aplikovanou vysokoškolskou institucí ve Spojených arabských emirátech a první schválenou univerzitní ekonomickou svobodnou zónou, která ji umožňuje absolventům společností v souladu se směrnicemi moudrého vedení Spojených arabských emirátů.

  • Sharjah, Spojené arabské emiráty

  Al Qasimia University usiluje o zřetelný multikulturní akademický maják, který povznáší vědu, literaturu a hodnoty dialogu. Ve všem, co dělá, se řídí základy tolerantního islámu a jeho učení otevřeného celému světu.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Prostřednictvím kvalitního vyučovacího procesu, kreativity, inovací, flexibility, synergie teoretické a praktické práce bude UNIVERSITY OF MODERN SCIENCES-CKM MOSTAR reagovat na požadavky společnosti a vývojové trendy v různých oblastech. Bude průběžně sledovat a analyzovat celkové akademické a další aktivity s cílem zajistit vysokou úroveň vzdělávacího procesu.

  • Academic City, Spojené arabské emiráty

  Al Ghurair University (AGU) se nachází v samém srdci akademického města v Dubaji a je globálně akreditovanou univerzitou nabízející vysokoškolské a postgraduální programy mezinárodních standardů přizpůsobené tak, aby vybavily studenty správnými dovednostmi, aby uspokojily poptávku dynamicky náročného světa.

  • Al Ain, Spojené arabské emiráty

  Vítejte na United Arab Emirates University (UAEU) - první a především komplexní národní univerzitě ve Spojených arabských emirátech. UAEU, kterou založil v roce 1976 zesnulý šejk Zayed Bin Sultan Al Nahyan, usiluje o to stát se komplexní univerzitou s intenzivním výzkumem a v současné době má přibližně 13 000 emirátských a mezinárodních studentů.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Murdoch University Dubai je pobočkový kampus Murdoch University, jedné z nově vznikajících australských výzkumných univerzit, která sídlí v Perthu v západní Austrálii. Společnost byla založena v roce 2007 v Dubai International Academic City a v květnu 2020 jsme se přestěhovali do srdce impozantního parku znalostí Dubai Knowledge Park.