Keystone logo
Tchaj-wan

Nejlepší univerzity pro Bakalář Programy v Tchaj-wan 2024

Počet institucí: 18
  • Taipei, Tchaj-wan
  • Kaohsiung, Tchaj-wan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • 250, Tchaj-wan

  V roce 1973, v reakci na vládní výzvu k rozvoji národního sportu, předseda skupiny Formosa Plastics Yung-Ching Wang daroval vládě koupením pozemku tělocvičnu, první domácí kopuli na Tchaj-wanu. V květnu 1984 ministerstvo školství za účelem dlouhodobého rozvoje národního sportu zřídilo multifunkční sportovní park o rozloze 66 hektarů, včetně tehdy darované tělocvičny a dalších vyvlastněných soukromých pozemků.

  • 43號, Tchaj-wan

  Národní tchajwanská univerzita vědy a technologie byla založena 1. srpna 1974 jako Národní tchajwanský technologický institut (NTIT). Byla to první vysoká škola svého druhu v rámci našeho národního systému technického a odborného vzdělávání. Rozšířením tohoto systému na nejvyšší úroveň měla tato nová škola uspokojit potřebu vytvořenou naším rychlým ekonomickým a průmyslovým rozvojem vysoce kvalifikovaných techniků a manažerů na úrovni bakalářského studia. V letech 1979 a 1982 přidala NTIT magisterské a doktorské programy.

  • 123號, Tchaj-wan

  Na základě tradičních a základních hodnot univerzity, „Upřímnost, čest, vytrvalost a originalita“, YunTech podporuje studenty v profesionály, kteří mají schopnosti v oblasti řízení znalostí, jsou mezinárodně konkurenceschopní a kladou stejný důraz na humanitní a technologické obory.

  • 162號, Tchaj-wan

  Tradice a inovace, charakterizovaná jak tradicí, tak inovací, je National Taiwan Normal University (NTNU) již dlouho považována za jednu z elitních tchajwanských vysokých škol. Společnost NTNU, která byla založena v roce 1922, byla dříve institucí věnovanou vzdělávání učitelů. Univerzita se později vyvinula v komplexní univerzitu, která poskytuje studentům a vědcům příležitosti ke studiu a výzkumu v široké škále oborů. Během své dlouhé historie se NTNU vždy věnovala akademické dokonalosti, což se odráží v mnoha vlivných pedagogech a vědcích, kteří na NTNU v průběhu let studovali.

  • 101號, Tchaj-wan

  Hsing Wu University se skládá ze 4 vysokých škol: obchodní management, cestovní ruch a pohostinství, design a populární umění. Škola nabízí 18 vysokoškolských a 4 postgraduální kurzy. V roce 2020 učí zápis 9 000 studentů 217 učitelů na plný úvazek. Asistenti a učitelé, kteří jsou uchazeči o zaměstnání, tvoří 70% členů fakulty. Škola se zavázala k znalostem přímo použitelným v korelačním průmyslu, aby poskytla studentům komplexní učební plán.

  • New Taipei, Tchaj-wan

  Znalosti jsou předávány, potenciál je rozvíjen, objevují se zásadně nové znalosti a je volně zkoumána pravda, aby byli instruktoři a studenti vybaveni osobností „3H“ - pokornou, humánní, humornou - a aby z nich byly zdravé, dobře vyvinuté Jednotlivci.

  • New Taipei, Tchaj-wan

  Christ's College byla založena v roce 1959 Dr. Jamesem R. Grahamem Ⅲ. Rodiče Dr. Grahama, Jimmy a Sophie Grahamovi, sloužili jako misionáři v Číně v letech 1889 až 1940, takže Dr. Graham vyrostl v Číně. Poté, co navštěvoval americkou vysokou školu v Hampden-Sydney, pocítil výzvu k návratu do Číny jako misionář, aby pomohl lidem, které tak hluboce miloval. Dr. Graham silně věřil v křesťanské vzdělávání a viděl potřebu vysoké školy na Tchaj-wanu založené na křesťanských základech.

  • 1號, Tchaj-wan

  Společnost byla založena v roce 1995 National Kaohsiung University Of Hospitality And Tourism byla první akademickou institucí pohostinství a cestovního ruchu na Tchaj-wanu. NKUHT je přední středisko ve svém oboru a nabízí vynikající talenty pro odvětví služeb. NKUHT si klade za cíl vést studenty k pozitivnímu vztahu k práci a sloužit zákazníkům s vášní. Tento druh postoje a vášně vyžadují tyto vlastnosti: sebeúctu, sebeúctu, skromnost, upřímnost a vizionářství.

  • 313號, Tchaj-wan

  Chihlee University of Technology byla založena jako Chihlee College of Business v roce 1965. Název a motto školy byly přijaty v souladu s učením starověkých čínských filozofů a mudrců: bezúhonnost, důvěra, profesionalita a pracovitost. Chihlee začala se čtyřmi akademickými odděleními: mezinárodní obchod, obchodní administrativa, účetnictví a statistika a bankovnictví a pojišťovnictví. Oddělení sekretariátových věd bylo přidáno v roce 1967. V srpnu 2015 byl Chihlee Institute Of Technology přejmenován na Chihlee University of Technology, nabízel bakalářské tituly a stále udržoval Junior College Division.

  • 117, Tchaj-wan

  Paní Peng Wenhong, zakladatelka Čínské republiky, založila Wufeng Middle School v Chiayi v roce 1949. Protože školní areál byl obsazen Chiayi Garrison (nyní 228 Park na Daya Road, šikmo naproti Jiazhong, provincie), posádka v koordinaci s městskou samosprávou za účelem pronájmu pozemku 3A Fangcao Farm jako školního areálu. Rozšíření vyústilo v nové studenty.

  • 66號, Tchaj-wan

  Zřízení školy bylo schváleno Executive Yuan v lednu 1989. Přípravná kancelář byla založena v roce 1993. Název Tainan National College of the Arts byl oficiálně přijat v červenci 1996. Název byl změněn na Tainan National University Of The Arts v srpnu , 2004, důležitá událost na časové ose školy. Škola se nachází hned vedle krásné vodní nádrže Wushantou v okrese Guantian v Tainanu.

  • Yilan City, Tchaj-wan

  Fo Guang University je univerzita založená mistrem Fo Guang Shan Xingyun. Je to také první univerzita v Lanyangu. Areál se nachází na kopci vesnice Linmei, okres Jiaoxi v okrese Yilan. Je to asi 430 metrů nad mořem, ze kterého můžete mít široký pohled z ptačí perspektivy. Rovina Lanyang a ostrov Guishan visící na otevřeném moři. Aura hor a řek kampusu, jednoduché vybavení učebny, systém výuky v malé třídě a nejlepší poměr mezi učitelem a studentem v zemi, vytvářejí pro vás nejlepší vzdělávací prostředí.

  • 1, Tchaj-wan

  National Ilan University (NIU) je jediná národní univerzita v okrese Yilan. To označilo vrchol této kvalifikované propagace s projekty na urychlení výzkumu a výuky na vysoké úrovni pro nové generace. Chcete-li rozšířit znalosti na širší vědeckou komunitu, NIU stanoví cíl internacionalizace jako jednu ze svých hlavních priorit.

  • 1, Tchaj-wan

  Dodržování ducha „vkročte do Kuandu, podívejte se na svět“, TNUA je nejen přední tchajwanská umělecká škola, ale také vůdce Asijské ligy uměleckých institutů (ALIA). Současně má 7 hlavních uměleckých a kulturních oblastí, včetně hudby, umění, dramatu, tance, filmu a nových médií, kulturních zdrojů, humanitních věd a různých profesionálních výstavních hal v areálu. Jeho integrita a komplexnost jsou doma i v zahraničí vzácné. Vzdělávání a praxe se navzájem odrážejí a navzájem se využívají k vytvoření vynikajícího pole pro umělecky nadané lidi.