Keystone logo
ÁREA1 Počítačové inženýrství
ÁREA1

Počítačové inženýrství

Salvador, Brazílie

0 Years

Portugalština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Kurz počítačového inženýrství v Salvadoru da ÁREA1 | DeVry je nejlepší volbou, pokud jde o kvalitní vysokoškolské vzdělání. Vyberte ÁREA1 | DeVry jako Fakulta počítačového inženýrství v Salvadoru vám zaručuje různé akademické zkušenosti, kde po absolvování kurzu budete moci vykonávat svou profesi s naprostou kompetencí a výtečností. Studujte počítačové inženýrství na ÁREA1 | DeVry se také těší z mezinárodní standardní struktury, která dělá ten rozdíl na trhu práce.

Počítačové inženýrství je oblast zodpovědná za vývoj a konstrukci počítačů, periferií, hardwaru a softwaru. Kromě toho mohou odborníci vyškolení v této oblasti vyvíjet projekty pro různá odvětví, která vyžadují technologii.

Nebojte se, v našem kurzu Počítačové inženýrství se naučíte vše, co potřebujete, abyste byli vynikajícím profesionálem v oboru. Zde vám profesoři, kteří jsou zároveň profesionály s rozsáhlými tržními zkušenostmi, pomohou rozvíjet všechny vaše dovednosti prostřednictvím teoretických hodin v nejrůznějších oborech a praktických hodin v moderních laboratořích. Kromě toho budete mít příležitost vyměnit si zkušenosti se studenty z kurzů v jiných oblastech strojírenství, které doplní vaše školení.

Učební plán tvoří vedle specifických předmětů, jako jsou programovací jazyky, logické obvody a umělá inteligence, základní technické předměty, jako je počet, fyzika a chemie.

Po absolvování kurzu budete mimo jiné schopni navrhovat roboty, digitální systémy, vytvářet počítačové programy, vyvíjet systémy, spravovat počítačové sítě.

Pokud se zajímáte o technologie a rádi byste se naučili vyvíjet programy a systémy, kurz Počítačové inženýrství je pro vás tím pravým.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy