Keystone logo
© Academy of Film, Art and Design
Academy of Film, Art and Design

Academy of Film, Art and Design

Academy of Film, Art and Design

Úvod

Academy of Film, Art and DesignJedná se o elitní akademii, která vzdělává studenty na základě teorie a tvůrčího experimentu, pod individuálním dohledem pedagogických týmů složených z profesorů z nejlepších univerzit v Polsku, stejně jako uznávané praktiky v oboru. Myšlenka vytvořit akademii založenou na skutečných životních zkušenostech a povědomí o změnách v oboru vedla k vytvoření jediné akademie v Polsku, která má takovou jedinečnou organizační strukturu a takové současné chápání vzdělávání pro budoucnost. Když přivítá studenty v sídle v historickém Scheiblerově paláci, škola jim nabízí zařízení, která zahrnují dílny a přednáškové sály vybavené nejmodernějším specializovaným vybavením, kinosál, knihovna a výstavní galerie.

Academy of Film, Art and Design v Lodži založil v roce 1989 prof. Jerzy Derkowski, který zůstal jako rektor až do roku 2018. Je akreditován polskou akreditační komisí pro všechny studijní obory. Akademie se nachází v historické čtvrti města" Księży Młyn" vedle Státní filmové, televizní a divadelní školy" Filmówki", Muzeum kinematografie, divize Muzea umění a také Muzeum knih. Academy of Film, Art and DesignPoskytuje vzdělání jak na odborné úrovni (BA, BE, BS), tak na magisterské úrovni (doplňkové a jednotné magisterské tituly) i na postgraduální úrovni, na plný nebo částečný úvazek.

Academy of Film, Art and DesignByla první soukromou akademií v Polsku, která získala licenci nabízet kurzy architektury, Interiérová architektura, Design a film, Televize a fotografie. Je to jedna ze tří univerzit v Polsku a jediná soukromá, která může vydat magisterský titul v oboru film, Televize a fotografie. Akademie také provozuje postgraduální herecké studio na oddělení filmu a fotografie.

Akademie je také pouze třetí akademie v zemi s nezávislým katedrou designu - oborem zapsaným na oficiálním seznamu cílů vědy a vysokoškolského vzdělávání, jako jedna z deseti hlavních oblastí studia klíčové k rozvoji polské ekonomiky. V současné době je jedinou akademií v Polsku, která nabízí tak širokou škálu specialit v oblasti designu.

Akademie nabízí vysoce kvalifikované vědecké a didaktické pracovníky, kteří učí širokou škálu studií v moderní, dobře vybavené workshopy, které zahrnují specializované filmové a fotografické studio, příprava studentů na budoucí kariéru v oblasti designu, Výroba, a vědecký výzkum.

Místa

  • Łódź

    Academy of Film, Art and Design ul. Targowa 65, 90-324, Łódź

Programy

Otázky