Keystone logo
Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Úvod

Abilene Christian University (ACU) je pulzující, inovativní komunita zaměřená na Krista, která zapojuje studenty do autentického duchovního a intelektuálního růstu a vybavuje je, aby ve světě skutečně změnili.

Abilene Christian University College of Arts and Sciences angažuje studenty s největšími myšlenkami lidstva, aby vytvořili porozumění, uplatnili poznatky a sloužili světu jako křesťanští myslitelé a řešitelé problémů.

Vysoká škola umění a věd se snaží vzdělávat studenty po celém světě v křesťanské službě a vedení prostřednictvím studijních programů a dalších studijních zkušeností, které spojují vzdělání svobodných umění s profesionálním a kariérním vzděláváním. Vysoká škola nabízí široké spektrum programů v oblasti umění, humanitních, společenských věd, behaviorálních věd, přírodních věd, matematiky a odborných a předprofesních programů. Mnoho vysokoškolských kurzů je navrženo tak, aby poskytovalo jedinečné vzdělání v oblasti svobodných umění z křesťanského pohledu studentům všech velkých společností na celé univerzitě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Abilene

    Campus Court,1600, 79601, Abilene

    Otázky