Keystone logo
Abilene Christian University College of Arts and Sciences BAKALÁŘ VĚDY V GRAFICKÉM DESIGNU A REKLAMĚ
Abilene Christian University College of Arts and Sciences

BAKALÁŘ VĚDY V GRAFICKÉM DESIGNU A REKLAMĚ

Abilene, Spojené státy americké

0 Hours

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Se zaměřením na spojení umění a technologie otevírá titul v oboru grafického designu a reklamy dveře k nekonečným možnostem vizuální komunikace. Jakmile proměníte své nejkreativnější nápady v návrhy pro tisk nebo web, stanete se odborníkem na kombinování textu a vizuálů.

Naše fakulta se skládá z oceněných umělců a designérů, kteří jsou lídry ve svých různých oborech a médiích a kteří aktivně produkují a vystavují svou tvůrčí práci. Jako umělci a pedagogové věří, že umění má jedinečnou moc změnit náš svět a učinit z něj krásnější, velkorysější, bohatší a otevřenější místo.

Umístěný na katedře umění a designu a ve spolupráci s katedrou žurnalistiky a masové komunikace kombinuje tento titul výtvarné a designové školení s přípravou na principy reklamy a masové komunikace. Úspěšní absolventi se stávají konkurenčními kandidáty na pozice jako kreativní ředitel, produkční designér a mnoho dalšího.

Mnoho z toho, co studenti ve třídě umění a designu dělají, je praktické. Další příležitosti v reálném světě se nacházejí ve studentských organizacích a v kurikulárních programech, včetně:

Morris Mitchell (studentská reklamní agentura)

99 West (studentská projektová agentura)

Americký institut výtvarného umění

Studovat v zahraničí

Tento titul vás připraví na znalosti, dovednosti a profesionální portfolio, které vám pomohou stát se designérem v různých průmyslových odvětvích, včetně reklamy, vydavatelství, médií a elektronického obchodování. Otevírá dveře vzrušující a kreativní kariéře v oblastech, jako jsou:

Návrhář výroby

Animátor

Reklamní umělecký ředitel

Multimediální umělec

Průmyslový designer

Kreativní ředitel

Manažer digitálního marketingu

Tiskárna

Illustrator

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy