Keystone logo
Albion College Divadlo major a moll
Albion College

Divadlo major a moll

Albion, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 53 090 *

Na kampusu

* mezinárodní studenti

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Divadlo nás přenáší na různá místa a časy. Nutí nás klást si velké otázky a konfrontovat své domněnky. Může produkovat bezmeznou radost a hlubokou empatii. Ať už chcete hrát, režírovat, navrhovat – nebo vše výše uvedené – naučíte se bavit, inspirovat a vyzývat diváky jako hlavní či vedlejší divadelníci.

Proč studovat divadlo v Albionu?

Divadelní zážitek v Albionu úzce propojuje třídu s jevištěm. Budete spárovat výuku teorie, historie a technických základů s praktickými zkušenostmi, kde uplatníte to, co jste se naučili, v praxi.

Naše Divadelní oddělení funguje jako reálná repertoárová společnost, která obvykle uvádí čtyři inscenace ročně. Každá sezóna obsahuje širokou škálu děl, od klasických po současnou, vítěze cen až po nadějné hlasy.

Vyučovat vás budou členové fakulty, kteří v oboru hodně pracovali – vše od účinkování v 30 Rock and Gossip Girl až po navrhování kostýmů pro italskou operní společnost.

Nebudete se muset specializovat jen na jeden aspekt divadla. Naučíte se, jak to všechno udělat v našem základním divadelním kurikulu, a naše rychlá sezóna umožňuje příležitost zapojit se na jevišti i v zákulisí.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy