Keystone logo
Alice Lloyd College

Alice Lloyd College

Alice Lloyd College

Úvod

Alice Lloyd College sídlí v srdci Appalachie a má více než stoletou historii. Posláním Alice Lloyd College je vzdělávat horské lidi na vedoucích pozicích tím, že zpřístupní vzdělání Alice Lloyd College kvalifikovaným horským studentům bez ohledu na jejich finanční situaci; Nabídka vysoce kvalitního akademického programu s důrazem na svobodná umění; Podpora pracovní morálky prostřednictvím svépomocného pracovního programu studentů, kterého se účastní všichni studenti na plný úvazek; Vytváření atmosféry, v níž jsou udržovány křesťanské hodnoty, podpora vysokých osobních standardů a rozvoj charakteru; Služba komunitě a regionu prostřednictvím vhodných informačních programů, které využívají horské lidi pomáhající horským lidem; Pomoc zaslouženým studentům při získávání pokročilého studia nad rámec jejich programu v Alice Lloyd; Produkce vůdců Appalachie, kteří mají vysoké morální a etické hodnoty, přístup k soběstačnosti a smysl pro službu ostatním.

Studenti se vyzývají, aby v ALC rozvíjeli křesťanskou morálku, a učí se filozofii Purpose Road Philosophy. Před absolvováním ALC musí studenti navíc absolvovat kurzy Leadership.

Studentům je poskytnuto několik dobrovolnických příležitostí a mohou se rozhodnout pro účast v našem vzdělávacím programu vedení, aby se dále zasvětili službě druhým.

Alice Lloyd College je akreditována Komisí pro vysoké školy jižního sdružení vysokých škol a škol (SACS) pro udělování titulů Bachelor of Arts a Bachelor of Science.

Místa

  • Pippa Passes

    Purpose Road,100, 41844, Pippa Passes

    Otázky