Keystone logo
© BIMM University
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Úvod

Alliance Manchester Business School byla jednou z prvních obchodních škol ve Velké Británii, která byla založena v roce 1965, a nyní je největší obchodní a manažerskou školou ve Velké Británii.

Manchester je uznáván svými původními mysliteli - naše dlouhá a hrdá historie excelence ve výzkumu pokračuje v duchu inovací a úspěchů, pro které je město proslulé.

Ve Velké Británii jsme se umístili na 2. místě v oblasti obchodního výzkumu (REF 2014) a v posledním průzkumu Financial Times jsme se umístili na 7. místě ve Velké Británii a 15. v Evropě.

Víme, že samotný výzkum světové úrovně nestačí a vidíme, že naše původní myšlení je aplikováno na dopad v podnikání a řízení, vládě a komunitách.

Zavázali jsme se, aby se toto jedno z nejlepších míst na světě stalo vysokoškolským studentem; závazek podpořený investicí 85 milionů GBP do našich zařízení.

Všechny naše bakalářské studijní kurzy zahrnují buď pracovní stáž, nebo mezinárodní výměnný rok. Práce, studium, cestování - záleží jen na vás.

Nabízíme rozsah 3 a 4 let obchodní tituly, aby vyhovovaly vašim profesním ambicím. Naše vysokoškolské obchodní tituly zahrnují předměty včetně účetnictví, ekonomie, podnikání, financí, HR, IT, marketingu a managementu.

Využijte příležitost získat značné množství pracovních zkušeností nebo možnost žít a studovat v zahraničí po celý akademický rok - nebo je zkombinujte tím, že dokončíte pracovní stáž v mezinárodním prostředí.

128301_Campusandcitymontage2016.jpg

Akreditace

Alliance MBS je součástí malé a vybrané skupiny „trojitých korun“ škol po celém světě, které jsou akreditovány všemi třemi hlavními orgány - AACSB International, AMBA a EQUIS.

Mezinárodní škola

  • Máme rozsáhlou globální síť s přítomností na místě v Brazílii, Číně, Hongkongu, Singapuru a Spojených arabských emirátech.
  • Vstup do naší studentské komunity a více než 400 odborných akademických a výzkumných pracovníků pomůže připravit absolventy na globální podnikatelské prostředí a dnešní pracovní trh.

Místa

  • Manchester

    Alliance Manchester Business School Booth Street West, , Manchester

Otázky