Keystone logo
Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

Úvod

Abraham Lincoln University je online instituce poskytující národně akreditované programy Juris Doctor, Associate, bakalářských, magisterských a diplomových / certifikát.

Alu je on-line studijní dráhy jsou praktické a cenově dostupné, za použití pokročilé, snadno naučit, interaktivní technologie. Vydělejte si titul kompletně on-line v právu, trestní soudnictví, obchod, IT, koncipientku studií a další.

Zasloužit si Online právnický titul

ALU je jedním z největších kalifornských zákonů škol poskytujících plně on-line Juris doktora míru - jsme hrdí průkopníkem v oblasti vzdělávání, právní vzdálenosti. ALU je registrována s Výborem Bar vyšetřovatelů Státní Bar Kalifornie v kategorii unaccredited distančního vzdělávání školy.

ALU Online University: Care, Connect, Vytvořit Posláním Alu je poskytovat příležitosti celoživotního vzdělávání pro studenty, kteří mohou být méně využívaných tradiční vzdělávací instituce.

Cílem každé fakulty a zaměstnanec pracovní ALU je dodávat poutavý, příslušné instrukce a originální, individuální podpory studentů. Instruktoři péče o výjimečné okolnosti žáků. ALU spojuje se studenty tím, že nabízí pocit sounáležitosti a slaví úspěch studentů a jejich příspěvek k komunit, kde působíme. Jsme hrdí na naše sazeb retenčních a našich absolventů vztahů.

Abraham Lincoln University inspiruje a podporuje naši studenti zdolat výzvy a dosáhnout co největší možné míře tím, že dosáhne svých cílů v akademické obci celoživotního učení. Tím jsme se zlepšovat a přispívat ke našich komunitách a vytvořit do budoucna se budeme snažit.

Místa

  • Los Angeles

    Abraham Lincoln University, 3530 Wilshire Blvd, Ste 1430, CA 90010, Los Angeles

    Otázky