Keystone logo
Ambis University BSc v podnikové ekonomice a managementu
Ambis University

BSc v podnikové ekonomice a managementu

Prague, Česká republika

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3 900 / per year *

Na kampusu

* 3900 EUR ročně a 500 EUR za administrativní poplatek za semestr

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Staňte se skutečným odborníkem

Naši zkušení a zkušení lektoři vás provedou obchodními problémy v reálném světě. Naučíte se mechanismy, které stojí za skutečnými obchodními problémy, managementem, marketingem, HR, mezinárodním obchodem a finanční analýzou.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

AMBIS_KAMPAN_2_25

Cíle studijního programu

Cílem bakalářského studijního programu Podniková ekonomika a management je vybavit absolventy systémovými znalostmi a praktickými dovednostmi pro plnění úkolů v ekonomice a managementu, plánování a managementu, organizaci, řízení podniku a firmy na různých manažerských úrovních a na různých pozicích v oblasti obchodu a neziskový sektor.

Studijní program také klade důraz na praktické dovednosti studentů s ohledem na jejich budoucí kariéru. Cíle studijního programu zahrnují přípravu odborníků, kteří mohou okamžitě začít pracovat na pozicích vyžadujících bakalářský titul v oboru managementu organizací a společností, v obchodním a neziskovém sektoru, zejména v ekonomicko-manažerských pozicích a výkonných pozicích s ekonomickým zaměřením profil.

Důraz na praktické uplatnění znalostí je v průběhu celého studia velmi silný, a to jak výukou teoretických předmětů, kde je kromě vysoké odbornosti kladen důraz i na propojení prezentovaných znalostí s praxí, a zejména na praktickou část výuka.

Většina přednášek je doprovázena cvičeními, kde mají studenti možnost okamžitě aplikovat získané znalosti na praktické problémy. Cvičení často vyučují odborníci, kteří dokážou reflektovat skutečné potřeby a výzvy, s nimiž se budoucí absolventi mohou při svém budoucím zaměstnání setkat.

Čas je věnován také praktickým stážím studentů na různých pracovištích podle konkrétního zaměření studijního programu. Plán stáže vždy sestavuje a kontroluje garant studijního programu společně s odborníky z praxe, což zaručuje jeho návaznost na cíle studijního programu a profil absolventa i na aktuální potřeby stáže.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

149301_AMBIS_KAMPAN_245of66.jpg

Kariérní cesty

  • Podnikatel
  • Ředitel společnosti
  • Marketingový manažer
  • Ekonomický ředitel
  • Obchodní ředitel

Klíčové předměty

  • Ekonomika
  • Obchod
  • Řízení
  • Řízení lidských zdrojů
  • Finanční trh

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

149302_AMBIS_KAMPAN_234of66.jpg

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy