Keystone logo
American Consortium of Universities (INTERLINK) Elektronika a výpočetní technika technologie - Indiana State University
American Consortium of Universities (INTERLINK)

Elektronika a výpočetní technika technologie - Indiana State University

Terre Haute, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Oddělení ECET slouží jako domov pro čtyři BS studijních programů, které zahrnují, Elektronika Strojírenská technologie, Počítačové inženýrství Technology, Automatizace a řízení strojírenské technologie a informační technologie. Každý z těchto programů umožňují našim absolventům vstup na trh práce s konkrétními soubory dovedností, které jim umožní zahájit svou kariéru v dobře placených pracovních pozic vstupní úrovně. Šíře studia těchto studijních programů umožňuje našim absolventům relativně rychle přesunout do odpovědných pozicích v oblastech, jako je design, testování, výroby, systémové integrace, údržba, podpora výroby, zákaznickou podporu a podporu podnikových systémů.

Automatizace a řízení strojírenské technologie (ACET)

Průmyslová automatizace je použití řídících systémů, převážně počítači s operačním systémem, pro ovládání průmyslových strojů a procesů. Automatizace má a bude i nadále hrát stále důležitější roli v globální ekonomice, stejně jako naše každodenní zážitky. Automatizační a regulační technika Technologický program poskytuje znalosti a manažerské dovednosti potřebné k výkonu placenou kariéru v oblasti automatizace.

Kariéra

Existují pracovní příležitosti v oblasti automatizace? Ano! Automatizační a regulační technika Technologický program na ISU zařídíme se znalostí, aby zahájila profesionální kariéru v širokém spektru rolí v obchodu a průmyslu, které zahrnují automatizované systémy. Automatizace odborníci jsou zodpovědné za směr, definice, design, vývoj / aplikace, nasazení, dokumentace a podpora systémů, softwaru a zařízení používaných v kontrolních systémech, výrobních informačních systémů, systémovou integraci a provozní poradenství.

Typické pracovní pozice patří: automatizační inženýr, volanty inženýr, výrobní inženýr, projektový inženýr, výrobní inženýr, kvalitní inženýr a údržbáe. Se zkušenostmi budete postoupit do manažerských pozic, jako jsou: vedoucí týmu, nadřízeného, ​​projektový manažer, manažer údržby a technickým manažerem. S širokými zkušenostmi, automatizace profesionálové mají zázemí přestěhovat do manažerských pozicích na úrovni horních které existují v oblasti obchodu a průmyslu.

Finanční pomoc a stipendia

Studenti mají mnoho zdrojů pro finanční podporu na jejich studia, včetně finanční pomoci, pracovně-studijních programech, výhody veteránů a speciální stipendia pro prváky vstupování a studenty převodu. Kromě toho je College of Technology nabízí celou řadu stipendií a ocenění. Další informace o těchto ocenění naleznete na College of Technology.

Výpočetní technika Engineering (CET)

Počítač strojírenské technologie Program na Indiana State University připravuje studenty na kariéru jako technické profesionály v prostředí, které vyžaduje praktické, řešení problémů přístupu. Kurz práce klade důraz na praktické dovednosti s moderními nástroji produktivity (např nástroje design, analýza, řídicí, diagnostické a řízení projektu).

Program Cíle vzdělávání

výpočetní technika Technologický program Indiana State je příznačný v jeho důrazu na mísení výuku ve třídě s praktickými zkušenostmi a mimoškolních aktivit, které vedou k vzrušující a náročné studium.

Absolventi Indiana State University Computer Engineering Technology Program bude schopná prokázat:

 • Technická způsobilost a technické způsobilosti uplatněním všeobecné a disciplinární uvažování a kritické myšlení identifikovat, analyzovat a řešit problémy.
 • Komunikační dovednosti v písemné i ústní formě formulovat technické znalosti, nápady a návrhy k vrstevníkům, vedoucích pracovníků, a jiných potenciálně různorodé publikum.
 • Manažerské organizační schopnosti a zvyšování manažerských dovedností na vyšších úrovních řízení ve svém zvoleném oboru.
 • Etické, sociální a profesní odpovědnosti prostřednictvím povědomí o dopadu profesionální, etické a sociální odpovědnosti v praxi strojírenské technologie ve státě Indiana a do diverzifikovaného světě.
 • Týmová práce mentalita přes schopnost účinně fungovat i samostatně uvažovat v multidisciplinárním týmovém prostředí.
 • Celoživotní učení pokračujícím individuální přání a odhodlání zůstat technicky aktuální zapojením v nepřetržitém sebezdokonalování a celoživotní vzdělávání.

Celoroční

Ročníkovou práci následuje logický sled od základních pojmů až po vysoce technických zásad, s důrazem v následujících oblastech:

 • Počítačové inženýrství technologie
 • datové komunikace
 • design
 • Digitální technologie
 • Ekonomická analýza pro strojírenství a technologie
 • Informační technologie (z hlediska infrastruktury)
 • Sítě
 • telekomunikace

Několik odborných kurzů jsou zahrnuty pomáhat studentům při rozvíjení manažerských dovedností. Stáže a družstva jsou k dispozici. Mnoho studentů zvýšit jejich pracovní příležitosti přidáním menší matematiky nebo podnikání, nebo vydělávat druhý bakalářský titul v oboru informačních technologií a elektroniky strojírenské technologie.

Student Výsledky učení

Studijní výsledky, výpočetní technika Technologický program jsou vyvinuty pro splnění programových vzdělávací cíle, zahrnovat technologie Akreditační komise / Akreditační komise pro inženýrství a technologie, Inc. obecná kritéria a řešit specifická kritéria pro počítač strojírenské technologie programu. Za tímto účelem byly tyto výsledky byly vyvinuty s cílem reprezentovat požadované schopnosti studentů, kteří po dokončení studia, by měly mít možnost:

 • Aplikovat principy matematiky, vědy, strojírenských technologií a programovacích jazyků řešit technické problémy v širších technických oblastech, včetně digitálních systémů, počítačového hardwaru, elektroniky a vytváření sítí.
 • Používáme moderní výpočetní a simulační nástroje technické řešení problémů, analýzy a návrhu.
 • Začlenit systematické metody a vznikající technologie identifikovat, formulovat a vytvářet originální řešení v oblasti počítačové techniky technologie.
 • Pokusy výhodný v laboratorním prostředí, včetně výroby měřicích a provozní zařízení; shromažďování a kriticky zkoumá údaje; tlumočení, vykazování a uplatnění výsledků za účelem porozumění a zlepšení praktických systémů.
 • Aplikovat základní principy řízení a techniky v obchodních operací a vedení displej kvality v organizaci týmů a sladit rozdíly.
 • Porozumět vlivu technologií v globálním a společenském kontextu a rozvíjet profesionální a etické zodpovědnosti.
 • Zapojit se do celoživotního učení věnovat stále větší znalosti o současných a nově vznikajících technických i netechnických otázek.
 • účinně a uctivě komunikovat s příslušníky různých pozadí a osobností v multi-disciplinární týmy, a ocenit a respektovat kulturní rozmanitost.
 • Komunikovat s jasností a stručnosti jak ústně i písemně s kolegy, klienty a cílových skupin.

Pracovní příležitosti

Naši absolventi získat profesionální pozice v různých oblastech, včetně: Aplikace výpočetní techniky v průmyslových procesech, počítačové výrobní, přístrojové vybavení a kontroly, techničtí a pole služby.

Několik zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají naše absolventy patří: Allen-Bradley Applied Technologies vytlačování Crane Naval Depot Delco Electronics Hewlett-Packard Lilly Farmaceutická společnost Merck Chemical Mobile New Castle Engineering Public Service Indiana Siemens Corporation TRW.

Profesionální organizace

 • IEEE (IEEE)
 • Mezinárodní společnost pro automatizaci (ISA)
 • Asociace technologie, řízení a aplikované inženýrství (ATMAE)
 • Society of Manufacturing Engineers (SME)
 • Epsilon Pi Tau

Electronics Engineering Technology (EET)

ISU Electronics Engineering Technology major optimalizuje praktické praktické zkušenosti vyjasnit a podpořit teoretickou konstrukci elektrických a elektronických obvodů, součástek a systémů. Využití moderních konstrukčních technik, počítačové modelování, state-of-the-art laboratorních zkušeností a malé žák orientován tříd pomůže každý student dosáhnout jejich potenciál naplno.

Popis programu

Program na Indiana State University Electronics Engineering Technology je model zkušenostního učení. Třídy jsou strukturovány tak, aby maximálně hands-on zkušeností na bázi laboratoř pro žáka ze svého prvního úvodního kurzu přes úplným dokončením studijního programu. To slouží k přípravě absolventa pro okamžité pozice aplikací založených v "reálném světě". Jak praktického lékaře a teoretik studijní program poskytuje technické a manažerské dovednosti. Mezi technických studijních oborů jsou elektronika, analýza obvodů, elektronických zařízení a přístroje design, průmyslové elektronické impulsní obvody a programovatelné automaty. Manažerské studium v ​​oblasti řízení počítačových systémů, průmyslové organizace a průmyslové dohled je v kombinaci s technické způsobilosti k vytvoření programu kvality a rozmanitosti.

Jako technicky kompetentní osobou s vynikajícími sociálními a vůdcovské schopnosti, budete mít kvalifikaci se přestěhovat do slibné profesní kariéry.

Pracovní příležitosti

Dokončení požadavků na míře i pro bakalářského titulu v elektronice strojírenské technologie vás kvalifikuje na kariéru v oblasti:

 • Elektrická energie
 • Technické Sales
 • Technické služby
 • kontrolní Specialisté
 • PLC programování a instalace
 • Projekt Design
 • Zlepšení procesů
 • Field Service
 • Elektrická Projekt Design
 • Systémová integrace

Absolventi Electronics strojírenské technologie Program zastávat funkce Indiana státu s firmami, jako je TRW Lilly Pharmaceuticals, Allen-Bradley, Siemens Corporation, Hewlett-Packard, aplikované technologie vytlačování, Duke Energy, Florida Power and Light, Merck Chemical, Mobile, Bemis, Rockwell International, Indiana, Michigan Electric, IBM, Caterpillar, a Crane Naval Depot.

Profesionální organizace

 • IEEE (IEEE)
 • Mezinárodní společnost pro automatizaci (ISA)
 • Asociace technologie, řízení a aplikované inženýrství (ATMAE)
 • Society of Manufacturing Engineers (SME)
 • Epsilon Pi Tau

Informační technologie (IT)

Tento významný poskytuje studentům s reálným světem, program, hands-on, který překlenuje mezeru mezi počítačovými odborníky i běžné uživatele. Technologie Informace o programu je multidisciplinární zahrnující hardware, software a IT managementu zaměřený kurzy. Informační technologie major vyžaduje základní osnovu 36 hodin samozřejmě práce v informatice, elektroniky a výpočetní techniky a manažerských informačních systémů. Studenti se také absolvovat 15 hodin specializovanou skladbu vyvinutý ve spojení s poradcem fakulty. Stáž je velmi doporučuje. Studenti oboru informačních technologií bude připraven pro entry-level pozice v oblasti sítí, vývoj databáze a správy, webové programování a vývoj, vývoj aplikací, digitální komunikace a digitálních multimédií.

Absolventi se očekává, že k prokázání:

 1. Technická způsobilost. Prokázat svou odbornou způsobilost uplatněním všeobecné a disciplinární uvažování a kritické myšlení identifikovat, analyzovat a řešit problémy.
 2. Komunikační dovednosti. Demonstrovat efektivní komunikační schopnosti v písemné i ústní formě formulovat technické znalosti, nápady a návrhy k vrstevníkům, vedoucích pracovníků, a jiný potenciálně různorodé publikum.
 3. Manažerských dovedností. Demonstrovat organizační a rostoucí úrovně manažerských dovedností ve zvoleném oboru.
 4. Etické, sociální a profesní odpovědnosti. Projevovat povědomí o dopadu, a profesionální, etické a sociální odpovědnost praxe informačních technologií ve státě Indiana a do diverzifikovaného světě.
 5. Týmová práce mentalita. Prokázat schopnost účinně fungovat a myslet nezávisle na multidisciplinárním týmovém prostředí.
 6. Celoživotní učení. Prokázat individuální touhu a odhodlání zůstat technicky aktuální zapojením v nepřetržitém sebezdokonalování a celoživotní vzdělávání.

Pracovní příležitosti

Dokončení požadavků na míře i pro bakalářský titul v oboru informačních technologií vás kvalifikuje na kariéru v: správce IT systémů, IT specialista, projektový manažer, správce databází systému, technické podpory profesionální, Softwarová podpora specialista, webové systémy manažer, IT technologie manažer, Network inženýr, specialista IT bezpečnosti.

Která zaměstnává absolventy s tímto dur? V podstatě každá nemocnice, obchodní firma, škola, ne-pro-ziskové organizace, vládní funkci a organizace, výrobní společnosti, webovým podnikání nebo obchodní společnosti a výpočetní techniky nebo spřízněné společnosti podpory má počítačové systémy, které vyžadují profesionálové, kteří mohou efektivně spravovat tyto klíče IT zdroje.

Profesionální organizace

 • IEEE (IEEE)
 • Mezinárodní společnost pro automatizaci (ISA)
 • Asociace technologie, řízení a aplikované inženýrství (ATMAE)
 • Society of Manufacturing Engineers (SME)
 • Epsilon Pi Tau

O Škole

Otázky

Podobné kurzy