Keystone logo
Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

Úvod

O společnosti Amity

Společnost Amity Education Group, založená před více než pětadvaceti lety, je dnes přední vzdělávací skupinou, která nabízí globálně srovnávané vzdělání přímo od předškolních zařízení až po doktorské studium. úroveň. Se svými 150 000 studenty po celém světě se Amity rychle rozšiřuje síť globálně srovnávaných institucí a vyústila v kampusy v Dubaji, Londýně, Singapuru, New Yorku, Mauriciu, Číně a Rumunsku. Amity se soustředí na průlomové inovace ve vědě

Campus

Amity Education Group je jednou z předních indických soukromých neziskových vzdělávacích skupin, která nabízí globálně srovnávané vzdělání přímo od předškolního věku až po doktorské studium. úroveň.

Počínaje kampusy v Indii, Amity dnes má areály po celém světě a usiluje o to, aby v příštích letech existovaly areály v 25 zemích. DIAC je domovem univerzity Amity v Dubaji. Amity se zaměřuje na průlomové inovace ve vědě a technologii, globálně srovnávané infrastruktury a rekordní nabídky pracovních míst přímo vedly k tomu, že instituce Amity se objevily mezi nejvyhledávanějšími vzdělávacími destinacemi.

Nejlépe hodnocené ústavy

Amity University a její instituce včetně Amity Business School, Amity Engineering School

Tato hodnocení byla věnována různým parametrům, včetně infrastruktury, akademické excelence, kurikula a výzkumu.

Zaměření výzkumu

Iniciativy případové studie

Jako součást univerzitního soutoku s regionem sídlí Amity University v Dubajském středisku Centric Case Center, které výrazně přispívá k hlubšímu pochopení podnikání v regionu. Případy jsou umístěny v největším globálním úložišti případů řízení, článků a knih známých jako "The Case Centre". Kromě této případové studie zveřejnila univerzita také kompendium zaměřené na blízkovýchodní případové studie napsané interní fakultou.

Zájem o případové studie je globální a přichází nejen z univerzit, ale také z podnikatelského světa. Například se používají v učebních osnovách pro management v intuici, jako je University of Cranfield, University of Maryland a University of Witwatersrand. Navíc organizace kalibru McKinsey

Tato popularita je částečně vysvětlila dechem studií, protože pokrývají oblasti stejně rozmanité jako svobodné pásma Spojených arabských emirátů; konglomeráty ve formě Landmark a Emaar a nadnárodní společnosti jako Nokia a Yum! (na Středním východě); vládní programy jako Takamul a Nitaqat; nebo dopad Expo 2020 na různé sektory ekonomiky SAE. Následně poskytují studentům povzbudivé zkušenosti, protože jsou stimulováni k tomu, aby se uvažovali o potenciálních životaschopných řešeních, které jsou prokázány v autentických situacích. To zase zajišťuje, že mise společnosti Amity pro obohacení zkušeností studentů s učením po celém světě je zaručena.

Nejlepší umístění

Univerzita Amity University, Dubaj, se v krátké době svého působení ve Spojených arabských emirátech v SAE podílela v podnikovém světě v SAE.

To se stalo žádaným zdrojem čerstvějšího náboru vedoucích společností v různých sektorech prostřednictvím dosahu, který vytváří trvalá aktivita firemního informačního centra (CRC) v areálu. Týdenní týden umístění univerzity, který se koná v měsících března / dubna, je obrovským remíze mezi firemním světem. Více než 35 špičkových firem navštívilo tento rok kampus v průběhu týdne pro umístění, včetně některých špičkových firem ve výroční listině Great Places to Work o požadovaných zaměstnavatelích na Blízkém východě, jako Danzas, Apparel SAE

Kromě toho CRC také aktivně podporuje všechny studenty v jejich bezproblémovém a efektivním přechodu z třídy do pracoviště. Toho se dosáhne při zasedáních o psaní resumé, dovednostech při rozhovorech, dovednostech kritického myšlení, o falešných pohovorech s rozhovorem, o vystavení průmyslovým modelům prostřednictvím seminářů o přednáškách, interakcích absolventů a včasných návštěvách průmyslu. Zaměstnaný dvouměsíční stáž v měsíci červenci

Alumni Network

Rozvíjení a posilování našich vztahů s absolventy Amity je jádrem naší existence jako středu akademické dokonalosti. Alumni Networks jsou důležitou platformou pro vytváření sítí, společenských a profesionálních, po celém světě.

Jako součást našeho úsilí o větší zapojení absolventů do institucionálních aktivit má Firemní informační centrum Amity Alumni Masters Forum.

Toto fórum je platformou pro představení absolventů jako modelu a velvyslance pro naše studenty a následné zapojení do programu BUDDY / MENTOR v areálu. Prostřednictvím tohoto fóra sdílí alumni role tajemství úspěchu se studenty na akademické půdě jako "Absolventi mistrů". Studenti mají příležitost setkat se s generálním ředitelem společnosti miliardových dolarů nebo pochopit trasy pro vstup do svého oblíbeného sektoru od úspěšného manažera od špičkové společnosti v oboru.

Takové zkušenosti mohou řídit budoucnost pro studenty a Amity Alumni Masters Forum je zpřístupní studentům Amity v Dubaji. Jak si staví svůj život a kariéru, slouží současným studentům jako mentorům a vzorům.

Poskytování možnosti studentům komunikovat s některými z nejvlivnějších absolventů Amity University dává studentům jiný pohled na úspěch. Studenti, kteří pouze četli životopis o někoho, by nemohli pochopit, jaké těžkosti a neúspěchy jim vydržely na cestě k úspěchu.

Program využívá zkušenosti a moudrosti v těle absolventů společnosti Amity a přináší úspěšné absolventy zpět do kampusu, aby mohli komunikovat se studenty a fakultou. Prostřednictvím různých akcí a setkání se studenti dozvědí o "životě mistra" za životopisem, o špatných dobách ao dobru.

Téměř nikdo nezíská to správně při první zkoušce a tím, že vystaví studenty myšlence, že protivenství a neúspěch mohou nakonec vést k něčemu pozitivnímu, a proto jsou mnohem více připraveni, když vstupují do své vlastní kariéry.

Mistři absolventů jsou muži a ženy z různých profesí, kteří stanovili nové úrovně úspěchu, jímž se ostatní měří. A pro každou z nich, jejich vzdělání Amity University bylo začátkem jejich úspěchu.

Program také usiluje o sponzorování absolventů (v jakémkoli z našich Executive MBA programů, pokud si přejí zvýšit své dovednosti) jako krok k celkovému úspěchu programu a přidání prominentních absolventů Amity s jedinečnou kvalifikací na naší roli Absolventi Masters .

Místa

  • Dubai

    Amity University Dubai, , Dubai

Otázky