Keystone logo
Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Úvod

Od svého vzniku v roce 2005, se stal celostátně uznávané APOLLON University of Health Economics o distančního vzdělávání (bakalář, mistr a certifikát kurzy) Specialized pro zdravotnictví. Oceněný univerzitní se sídlem v Brémy patří k mocným skupina Klett, Jejíž součástí je i Euro-FH patří. mladý univerzitní těší se na mnoha ocenění, jako "nejpopulárnější Fernhochschule" a "korespondence průběhu roku 2014". o 400 Bakalář- a absolventi master Byly přijaty, a roste. V současné době existuje asi 2500 studentů na Fernhochschule zapsáno. Vzdělávání dospělých je pro nás důležitý! Nejen kompletní kurzy nabídek APOLLON Hochschule zapnuto, ale jednotlivce Vzdělávací kurzy ve formě našeho certifikát kurzy, Vyberte si z devíti bakalář- a Magisterských studijních programů jakož i 31 osvědčení kurzyKteré jsou pod dohledem tří různých fakult. Podrobné informace o našich službách a zpracování žádosti jsme vám poskytli rádi. u APOLLON Hochschule Kvalifikovat se můžete v aktuálním stavu a na akademické úrovni: osvědčenou kombinaci kdykoliv a kdekoliv studijní materiály vám umožní začít bez škole flexibilní dálkové studium po boku svého zaměstnání a dokonce i studie. Jejich přítomnost není proto jako v jiných univerzit požadováno v každém kurzu, protože máme jen několik třídě sezení. Výchozím bodem pro založení byla naléhavá potřeba v průmyslu na akademické manažery zdraví.

FIBAA akreditované Univerzita je otevřená pro vás kompetenční centrum pro průmysl zdravotní péče, která je charakterizována stálým převodem know-how z výzkumu s průmyslem. Kvalita kurzů má FIBAA testována a potvrzena: Téměř všechny bakalářské a magisterské programy APOLLON univerzity jsou FIBAA akreditovány. Úspěšný proces akreditace je důkazem kvality a ukazuje si jisti, že akademické úrovni, profesionální relevance a přijetí na trhu jsou uvedeny kurzů.

Váš univerzitní jako vynikající volbou pro vzdělávání dospělých Že jdete s pracovnou na APOLLON Hochschule nic špatně, uvidíte nejen státní uznání předmětů a musí být schválena Federální agentury pro distanční vzdělávání (ZFU), ale také četná ocenění: V současné době je University je podle portálu FernstudiumCheck.de potřetí v řadě populární Fernhochschule Německo. Vzhledem k Bachelor of Science Ošetřovatelství řízení byl jmenován v divácké hlasování Forum distančního studia za "korespondence průběhu roku 2014". Také v posledních letech, univerzita sama, její studenti a učitelé již obdržel řadu ocenění za své úspěchy. Mezi Katrin Scherer, který v roce 2010 byl poctěn titulem "Remote studenta roku" od Industry Forum distančního studia za jejich úspěchy.

Na jaře 2013 se Fernhochschule vás potěší tři ocenění: Za prvé, dostali studie cena distančního studia v kategorii "rok vydání" pro knihu "distanční multimedia a mobile" Andrea Feddersen, který je publikován APOLLON University Press. Za druhé Profesor byl Viviane Scherenberg, děkan APOLLON univerzity, neboť "Tutor of the Year" vyvolených. Kromě toho mohou studenti Apollon univerzity byl udělen Unikosmos Marketing Award.

Takže jsme opakovaně potvrdil, že naše studie koncepce zapadá naše nejvíce Pracující studenti a my jsme jako APOLLON Hochschule ve vzdělávání dospělých na správné cestě. Náš výběr akcí je velká a jsme rádi, když ve studii vhodný pro vás nebo pravou kurzu!

Místa

  • Germany Online

    Germany Online, Německo

Otázky