Keystone logo
Aquinas College Bakalářský obor Divadlo - všeobecná studia
Aquinas College

Bakalářský obor Divadlo - všeobecná studia

Grand Rapids, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 25 000 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

theatre

Proč studovat divadlo?

Ať už jste připraveni na pódium nebo ho postavit, najdete své místo v alt = "divadle v Aquinasu. S nejmodernějším zařízením a přidáním nového ředitele divadelního oddělení alt =" je náš program nastaven nový standard excelence.

V roce 2003, $ 7-milión Aquinas College umělecké centrum (ve spolupráci s Aquinas College , komunitní kruhové divadlo a Grand Rapids katolické střední školy) měl jeho Grand zahajovací období. Je to kooperativní efekt, který přináší naší komunitě a našim studentům mimořádné divadlo.

Jak jsme odlišní

 1. Aquinas je jediná čtyřletá soukromá škola v oblasti Grand Rapids, která nabízí alt = "hlavní divadlo.
 2. Program je součástí jedinečné spolupráce s Circle Theatre a Ligou katolických středních škol, která je jediná svého druhu v národě, což umožňuje různé výkony, výuku a možnosti odborného vzdělávání.
 3. Oddělení produkuje ročně čtyři až pět výstav, se zaměřením na současné hry, muzikály a adaptace.
 4. Kromě 27-úvěrového jádra nabízí oddělení tři různé 21-úvěrové koncentrace (výkonnost, technické a obecné).
 5. Aquinas nabízí až čtyři talentová stipendia pro příchozí prváky a transfery, založené na konkurzu (pro výkonné umělce) nebo portfoliu (pro designéry, scénografy a režiséry).
 6. Studenti měli stáže ve všech hlavních alt = "divadel v Grand Rapids, stejně jako u Purple Rose v Chelsea a v Chicagu, Houstonu, Los Angeles a Phoenix.
 7. Studenti odcházejí s více hereckými a designovými kredity než majitelé z jiných vysokých škol, protože mají přístup k bezkonkurenčním příležitostem pro budování svých životopisů od příchodu do kampusu, spíše než čekat roky, než uvidí návrháře na scéně nebo na stínu.
 8. V uplynulých letech, široký seznam hostujících dramatiků a návrháři z celého národa strávili čas na akademické půdě, dávat studentům vystavení vývoji a výrobě nové práce a vytváření síťových spojení.
 9. Oddělení se věnovalo dětským inscenacím na místních školách s nedostatečným osvětlením s vystoupeními jako Rising Sun Rising Moon, Brave Little, Tailor, The Troll a Elephant Prince a Operace: Play! program, který dramatizuje příběhy místních dětí základní školy
 10. Studenti jsou individuálně koučováni ve své budoucnosti po ukončení studia, učí se, jak prodávat své dovednosti nejen v profesionálním alt = "divadle, ale jako vzácné a obchodovatelné dovednosti potřebné pro alternativní profesní dráhy."

Hlavní požadavky

Čtyřicet osm (48) kreditních hodin v divadle: jádro (27 kreditů) a jedna koncentrace nebo „stopa“ (21 kreditů) vybraných z následujících možností: výkon (herecké a / nebo režijní), technické studie, tvůrčí dramatika nebo obecné studie.

Divadlo Hlavní povinné kurzy:

 • TE / EH217 Dramatická literatura
 • TE242 Analýza skriptů
 • TE361 Divadelní historie I
 • TE362 Divadelní historie II
 • TE141 Působící I
 • TE251 Stagecraft
 • TE244 Režie I
 • TE399 Senior Capstone Project / Nezávislá studie
 • Pět (5) kreditů divadelní praxe (TE253 a TE341) alespoň jeden kredit v každé oblasti, započítává se do produkce v hlavním stádiu a pouze do dětského turné

Obecné požadavky na studium

Požadované předměty:

 • TE130 Úvod do divadelního designu
 • TE241 Působení II
 • TE278 Dance Sampler
 • TE 352 Psaní skriptů
 • Devět (9) kreditů alt = "divadelně volitelných.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy