Keystone logo
Arcadia University

Arcadia University

Arcadia University

Úvod

Arcadia University je světová univerzita ve Filadelfii a průkopník v oblasti mezinárodního vzdělávání. Je to špičková soukromá univerzita nabízející bakalářské, magisterské a doktorské tituly. Kromě šesti vysokých škol a škol ve Spojených státech máme po celém světě 10 center a kanceláří.

Jako lídr ve studiu v zahraničí a průkopník v oblasti mezinárodního vzdělávání Arcadia University povzbuzuje studenty, aby se zapojili do integrujících reálných vzdělávacích příležitostí, jako jsou stáže, výzkum založený na důkazech, projekty služeb, interdisciplinární studium, učení založené na problémech a spolupráce kurikulární zážitky, které přesahují rámec tradiční učebny.

Arcadia Promise potvrzuje, že studenti budou mít výrazně globální, integrativní a osobní zkušenost s učením. Závazkem společnosti Arcadia je zajistit, aby naši studenti měli příležitost mít globální zkušenosti. Děláme to tím, že dotujeme programy, poskytujeme rozsáhlé stipendijní a grantové fondy a další podporu finanční pomoci, abychom se mohli zúčastnit některého z center nebo programů Arcadia po celém světě.

Arcadia University poskytuje výrazně globální, integrační a osobní vzdělávací zkušenost pro intelektuálně zvědavé vysokoškoláky a postgraduální studenty v rámci přípravy na život stipendia, služeb a profesionálního přínosu.

Průkopnické, globální, integrované, svobodné umění a profesionální vzdělávací zkušenosti Arcadia University pěstují vůdce, kteří jsou intelektuálně nebojácní a jedinečně připravení na život a práci. Naše vysoce ceněná vzdělávací komunita založená na hodnotách odráží svět, ve kterém chceme žít.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Glenside

    South Easton Road,450, 19038, Glenside

    Otázky