Keystone logo
Arcadia University Bakalář výtvarných umění (BFA) v oboru herectví, soustředění v hudebním divadle
Arcadia University

Bakalář výtvarných umění (BFA) v oboru herectví, soustředění v hudebním divadle

Glenside, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Divadelní umění a herectví na Arcadia University jde nad rámec tradičního přístupu ve stylu konzervatoře - ponoří vás do všech aspektů divadelní tvorby. Náš Bachelor of Fine Arts (BFA) v herectví vás vyzve, abyste rozvíjeli svůj talent, rozvíjeli své znalosti a přemýšleli globálně v širším světě kultur a nápadů.

Koncentrace v Hudebním divadle je jedinečně navržený program doplňující BFA v herectví o řadu kurzů v hudebním divadle. Tento pre-profesionální studijní program je koncipován jako odrazový můstek pro profesi divadelního umění a další studium na úrovni absolventa.

Kromě splnění požadavků na BFA v herectví, studenti sledující Koncentraci v hudebním divadle sledují sled kurzů hlasového tréninku, tance a pohybu, interpretace písní, základních hudebních kurzů a praxe v různých stylech v rámci žánru.

Intimní velikost univerzity poskytuje úzkou interakci s fakultou v prostředí svobodných umění. Blízkost dynamické divadelní komunity ve Filadelfii spojuje studenty s profesionály z oboru pravidelně na akademické půdě jako instruktoři a hostující umělci.

Produkce divadla Arcadia poskytuje příležitosti, jak přivést všechny tyto dovednosti na jeviště. Naše produkce režírují prestižní hostující umělci a rezidentní fakulty, z nichž všichni jsou aktivní v živé divadelní komunitě ve Filadelfii.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy